+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ANKARA DA LPG İŞİ....ve mavi denizler

ANKARA DA LPG İŞİ....ve mavi denizler

HERKESE SELAM
    Aracım peugeot 307 otomatik vites.Lpg taktırmayı düşündüğümde 1 ay sanal ortamda bir o kadarda çevremde araştırdıktan sonra BRC de karar verdim.Sıra nerede montaj yaptırmaya geldi. başladım ankara daki BRC yetkili servislerini
    gezmeye.
    1-Gittiğim ilk yerd komple sisteme fazla fiyat söylediği gibi PSA modülünün ayrıca 150-200 yt arasında olduğunu söyledi.Bu serviste o an 2 araba vardı
    2- 2. yer doğru dürüst ilgilenmediği gibi ne gereği var gösterge düşmeye başladığında 5-10 ytl lik benzin alırsın düzelir dedi.Bu serviste 1 tek araba dahi yoktu
    3- 3. yerde önce sistem hakkında çok de3taylı bilgiler verip fiyatı en makul olandı.Ayrıca Fransız arabalarında PSA modülünün olmazsa olmaz olduğunu muhakkak taktıklarını söyledikten sonra fiyatınında sisteme dahil olduğunu bunu bir hediye olarak kabul edebileceğimi söyledi.Bu serviste ise o an 4 araba vardı.Tabi ben hemen kararımı vermiştim.
    İşte bu yer Ankara da Mavi denizler firması ve Tuncay beydi.
    Ben buradan hem Tuncay beye hemde personeline teşekkür ediyor Ankarada bu sistemi araçlarına taktırmak isteyenlerede bu firmayı tavsiye ediyorum.

Cevap: ANKARA DA LPG İŞİ....ve mavi denizler

selam ...pekı lpg sistemini kaç ytlye taktılar taksitlendirme vs.bilgilendirirsen sevinirim?
    :PDT_95:

1500 YTL PEŞİN FİYATI.
    TAKSİT KREDİ KARTINA GÖRE DEĞİŞİYORMUŞ.
    TEL:0312 395 99 91

İLK SORUNUM ORTAYA ÇIKTI.
    Benzin göstergem düşmeye devam ediyor.Sebebi PSA modülünün arızalanması.
    Hemen mavi denizlere gittim. şu an ellerinde modül olmadığınısöyleyip hemen İstanulu arayıp sipariş verdiler.Büyük bir ihtimal bayramdan sonraya kalacak.

Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ...pekı lpg sistemini kaç ytlye taktılar taksitlendirme vs.bilgilendirirsen sevinirim?
    Valla ben de aracıma nisan ayınd mavidenizlede lpg taktırdım. o zamnalar 1700YTL fiyat vermişlerdi. 200ytl peşin 150 ytl 10 taksitle ödemeye devam ediyorum.

İşin gerçeği sistemi taktırdığımda araç 57.000'deydi. Şimdi 71000'de. aracım şehir içi normal kullanımda 14 Ykr yakıyor. Eskiden bu değer 26-28Ykr idi. Tahmini minimum tasarrufum 14.000*12Ykr= 1.680YTL. Başka bir değişle şimdiden sistem amorti oldu bile.

Benim de tavsiyem alıyor bu firma. Şu ana kadar aracım sorun çıkarmadı.
    Sorun çıksa bile Tuncay Bey gereken her kolaylığı gösterir ve sorunu çözer. sorun çözülmese bile paranızı iade eder. içiniz rahat olsun.

Cool Cevap: ANKARA DA LPG İŞİ....ve mavi denizler

cevaplar için teşekürler en yakın zamanda bende taktıracam biraz para sıkıntısı varda
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli