+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lpg sistemini yenileme

Lpg sistemini yenileme

Öncelikle merabalar

Benin 92model hyundai excel 1.6 karbüratörlü bir aracım var.Aldıgımdan beri üzerınde lpg sistemi takılı(lavoto) ve eski bir sistem 7 yıllık sanırım tankın ustunde 2000 yazılı ,ben aracı satcaktım vazgeçtim fakat bazı sorunları var araç çalışırken ilk marşta almıyor ve ikinci üçünçü marşda gaza basılı(pompalayarak) olarak alıyor benzinde de gazda da aynı sorun oluyor benzinde biraz daha az oluyo genelde sogukken ama gazda sıkcakkende oluyo ve arac gaza cok bastıgımda vuruntu yapıyor gitmiyo 100km/h hıza kadar normal gıdıyo sonra vuruntu yapıyor orta viteslerde de tam gazda vuruntu yapıyor bi kaç kişi ateşleme dedi ben gazdan da şüphe ediyorum bujileri degistirdim olmadı gaz ayarı yaptırdım olmadı acaba dedim gaz sistemini komple yenilesem olurmu diye düşündüm sizde fikir verirseniz sevinirim izmir merkezde oturuyorum bana en ucuz maliyette bir fiyat verebilirmisiniz yada yardımcı olacak bir fikir.

Cevap: Lpg sistemini yenileme

Sitemizin Anasayfasında yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ listesinden İZMİR bayilerimize ulaşabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler