+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: laguna da sıralı sistem

laguna da sıralı sistem

aracım 2001 model laguna 1.6 16v sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum kullanıcı olan arkadaşlar yardımcı olursa laguna ve sıralı sistemin uyumu konusun da sevinirim

Cevap: laguna da sıralı sistem

Aracınız K4M 720 1.6-16V olmalı.
    SEQUENT-24 MY07 kitimiz takılacak.

Alıntı yusufsare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 2001 model laguna 1.6 16v sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum kullanıcı olan arkadaşlar yardımcı olursa laguna ve sıralı sistemin uyumu konusun da sevinirim

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: laguna da EKOGAZ sıralı sistem

benimde bir sorunum var.2000 model laguna rxt 2.0 16v aldım.üzerinde EKOGAZ sıralı sistem takılıydı.takılalı 2 ay kadar olmuş.en büyük sıkıntım lpg deyken aracın çoğu zaman 2000 devirlerde çalışması ve normale dönmemesi Bu çalışma araç hareket halindeyken oluyor-sanki gaz teli takılı kalmış gibi.birde ilk çalıştırmada benzinle çalışır çalışmaz lpg ye geçmesi saliselik bir anda.bir müddet benzinde çalışması gerekmez mi.son bir şey daha eksozdan duyduğum koku sanki lpg değilde benzinle çalışıyormuş gibi.benzini tam kesmiyor ve hem benzin hemde lpg yi aynı anda yakıyor olabilirmi bunu nasıl anlarız.benzin göstergesi düşüyor.ama arabayı yeni aydığım için göstergede sorun varmı yokmu bilmiyorum. EKOGAZın tamamı mı böyle yoksa takan mı hatalı taktı.takan bir yere danıştım bunlar ayar tutmuyor uğraşma sök at dedi.bu markalarda gerçekten ayar sıkıntısı varmı.sizden bu konularda yardımcı olmanızı bekliyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli