Merhabalar 1 hafta önce soğuk motorda çalışmayan araba bölümüne yazdım ama nedense bilemiyorum.ne yazım çıktı nede cevap .Bu nedenden ötürü ayrı bir topic açma gereği duydum.aracım renaulut clio 1.4 rna.Ben aracıma 2006 temmuz ayında brc sgn 24 sıralı sistem taktırdım.2007 ağustos ayına kadar da hiç bir sorun yaşamdan gayet güzel kullandım arabamı.Ağustos ayında sabahları tek marşta almasına rağmen çalışma zorlukları yaşamaya başladım.Araba tekliyerek çaılışıyordu.Formdan aldığım bilgiler doğrultusunda arabayı benzinle kullandım ama kısa süresi.Ve ertisi gün araba normal çalıştı.Şu anda ise bazen normal bazen zorlanarak çalışıyor.ama tek seferde alıyor.Birde arabanın içindeyken sağ taraftan bi titreme sesi geliyor(Rölantideyken).Brc taktırdığım yetkili servis (yaldızlar otomotiv/ankara) renault grubu araçlar da mutlaka çeyrek depo benzin bulunması gerektiğini söylemişti.Bende sınır olarak sürekli çeyrek depo benzin bulunduruyorum aracımda .Geçen sene kış aylarında da benzinden gaza geçişlerde rölantide motor hep stop etti.hava ısındıkça bu sorun ortadan kalkıyor.Bu sefer yardımcı olunması dileğiyle iyi çalışmalar diliyorum.