+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 model Ford Fiesta ya lpg taktirmak?

Merhaba,
    2004 model Ford Fiesta 1.4i 16v aracima lpg taktirmayi dusunuyorum.
    Acikcasi sitede gorduklerim ve forumda okuduklarim guvenlik ve diger konularda oldukca tatmin edici.
    Benim tereddut ettigim 2 nokta var.
    1) Fordun Duratec motorlarinda lpgnin bir turlu duzgun ayar tutturamadigini duymustum. Gerci bunu daha once Zetec motorlar icin de soyluyorlardi lakin su an lpg kullanan bir hayli Focus var.
    2) Fiesta zaten kucuk bir araba. lpg takinca bagaj hacmi ne kadar daha dusecek? kusurabakmayin lpg montaj sekilleri konusunda fazla bilgim yok o yuzden soruyorum.
    bilgi verirseniz sevinirim.

Ford duratec motorlarda bir sorun yok.
    Bagaj sizin onemliyse stepne yerine simit tank uygulamasi yapilabilir. Yedek lastigi aracinizda bulundurmazsiniz. Bunun yerine lastiklerin patlamasini onleyen sivilardan temin edersiniz. yeni Mercedes ve BMW lerde malum artik stepne lastik gelmiyor. Lastikler iclerine sikilan bir sivi nedeniyle patlamiyor veya sizi 90-100 km goturebiliyor.

verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim. istanbul - uskudarda ikamet ediyorum. tavsiye edebileceginiz en yakin bayiniz neresi?

Anasayfamizda yeralan "Yetkili Bayilerimizin Listesi" linkinden size en yakin servisimizin bilgilerini bulabilirsiniz.
    Urunlerimize gosterdiginiz ilgiye tesekkur ederiz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler