+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İLK ÇALIŞMADA GAZ YEMEME

İLK ÇALIŞMADA GAZ YEMEME

Arkadaşalar lovato marka sıralı sistem taktırdım. araba ilk çalışmada gaza geçene kadar yığılıyo gaz yemiyor. gaza geçince sorun yok. çalışmama problemi yok ilk basmada çalışıyor. taktırdığım yere gittim çok fazla ilgi göstermediler. sorun ne olabilir. benzinde hehangi bir problem yok.

Cevap: İLK ÇALIŞMADA GAZ YEMEME

aracınızı 4 gaz analiz cihazına bağlattırıp sonuçları buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz. (rölantide ve 3000 devirde)

İyi günler.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

sonuçları bana vereceklerini zannetmiyorum. bişey söylemiyolar. sorun ayarlarla ilgili mi olabilir sizce.

Sayın Köksal 68,

Ankaradaysanız Cumartesi günü sizi servisimize davet ediyoruz.

aracınızı 4 gaz Analiz cihazına bağlayarak değerleri yorumlarız, size yardımımız bu şekilde olabilir.

İyi günler.

Alıntı koksal68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuçları bana vereceklerini zannetmiyorum. bişey söylemiyolar. sorun ayarlarla ilgili mi olabilir sizce.

BRC
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

böyle bir sorun bendede olmuştu. problem hava debimetresinde çıktı parça değişince bir daha yapmadı.

ankarada değilim. bir kez daha gittim ayra falan yaptılar ama sorun yine aynı. hava debimetresi gazcıyla alakalı mı yoksa serviste mi yaptırmam gerekiyor. ona göre ben de bir baktıraım. ilginiz için teşekkürler.

hava debimetresi bozuksa lpg sistemiyle alakası yok . bu işlemleri aracınızın servisinde yaptırmalısınız...

Alıntı koksal68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankarada değilim. bir kez daha gittim ayra falan yaptılar ama sorun yine aynı. hava debimetresi gazcıyla alakalı mı yoksa serviste mi yaptırmam gerekiyor. ona göre ben de bir baktıraım. ilginiz için teşekkürler.

BRC
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

Mocan otomotiv size teşekkürlerimi sunuyorum.İlgi ve alakanızdan dolayı tekrar servise değilde bu sefer arabamla bi çayınızı içmeye gelecem.

Meraba ilk çalışmada soğukken gaz yememe yığılma bende de var ( brc takılı) bir serviste araca giren havanın sıcaklığını ölçen sensörün yanlış ölçüm gönderdiiğini dışarıda hava 30 derce civarında iken araç giren hava sıcaklığını 68 görüyordu bundan olabilir mi yada ayarlarım bozuk olabilir mi .Birde ilk gazlarda ve ayağımı gazdan çekince oluşan iyığılma ve itelemeler ayardan sonra kaybolmuştu yine hasıl oldu ama gaz aldığım yeri değiştirdim aygaz alıyordum milangaz almaya başladıktan sonra sanki çogaldı ilgili olabilir mi..Tşk..

rica ederiz, her zaman bekleriz, saygılar, iyi günler..

Alıntı craks06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mocan otomotiv size teşekkürlerimi sunuyorum.İlgi ve alakanızdan dolayı tekrar servise değilde bu sefer arabamla bi çayınızı içmeye gelecem.

BRC
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

+ Konu Cevaplama Paneli