+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SON KULLANICI FIYAT LISTESI

Ali Bey,
    Urunlerimize gosterdiginiz ilgi ve guvene tesekkur ederiz. Ulkenin neresinde olursaniz olun, markamizin arkasinda ve hizmetinizde olacagiz.
    Araciniza takilan kit kodunun sonu 4 ile bitiyor. 80-100KW arasi 4 silindirli araclar icin olan.
    Her urunun uzerinde seri numarasi mevcut ve ayni kodlu urunler standart olarak ayni urunlerden olusuyor. Regulatorler motor gucune gore seciliyor ve 1200-1500-1800 mbar basinc siniflandirmasina gore kategorize ediliyor.
    Ilk dolumda dolumucu ile multivalf arasinda sikisan hava nedeniyle MV kendini kilitlemis olabilir. Dolum ucuna bastirmak suretiyle bu hatti bosaltirsaniz duzelir.
    Aracinizin %80 emniyetli dolum limitine gore alacagi max. gaz miktari 36 Litredir. Daha fazla doluma izin vermeyiniz.
    Istasyonlarda yuksek basinc nedeniyle, sistemdeki samandira kapatmis olmasina ragmen cok yavasta olsa dolum devam edebilir. Bu durumda doluma son verin.
    Iki filitrede ayni. bazi araclarda malum yeni bir parca monte etmek icin yer yok. Bu nedenle ebat olarak daha kucuk ebatlarda urune ihtiyac oluyor. Farkli uygulama olanagi saglamak uzere farkli urunlerimiz var.
    Sorunsuz kullanimlar dileriz.
    Iyi gunler.

Merhaba Kadir Bey acmis oldunuz bu siteyi uzun suredir takip ediyorum.Bu uzun izleme neticesinde yaklasik 2 hafta once SEQ-24u taktirdim.Benim ogrenmek istedigim yayinlamis oldugunuz son kullanici fiyat listesinde araclarin motor guclerine ve silindir sayilarina gore KOD numarasi vermissiniz.
    1) Benim aracim 103 Bg motor gucune sahip FIAT MAREA ben aracima takilan sistemin hangi KOD numarasina sahip oldugunu takilan parcalar uzerinden nasil anlayacagim?Ayrica bu KOD numarasi degistigi zaman takilan parcalardan hangileri degisiyor?Regulator secimi motor gucune goremi yapiliyor?
    2) Firmanizi tercih etmemdeki sebeb yurt geneline yayilmis olan bayi sayisinin coklugu ve bu ise vermis oldugunuz onemden dolayi.
    3) Aracima 45 ltlik simit tank takildi depomu doldurdugumda 42 lt lpg aldi.Yakitimi hesaplamak icin 100 KM yol yaptiktan sonra daha once dolum yapmis oldugum ayni pompaya giderek tekrar doldurmak istedim fakat depoya dolum yapamadim.Bu dolum denemesi havanin sicak oldugu oglen saatinde yapildi.Tekrar doldurmak icin bu kez aksam gittim depom 11.05 lt lpg aldi.Bu farklilik neden kaynaklanmaktadir?
    4) Yukarida yapmis oldugum olcum yakit tuketimi hakkinda dogru bilgi verirmi?
    5) Ayrica 2 cesit filre gordum bir tanesinin alti sokulebilen,digerinin silindirik oldugunu,bunlar arasindaki fark nedir?

Herkese bizzat kendinizin yanit vermesini cok takdir ediyorum ve calismalarinizda basarilar diliyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler