+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LAGUNA RXT SIRALI SİSTEM LPG SORUNU

LAGUNA RXT EKOGAZ SIRALI SİSTEM LPG SORUNU

benimde sir sorunum var.2000 model laguna rxt 2.0 16v aldım.üzerinde ekogaz sıralı sistem takılıydı.takılalı 2 ay kadar olmuş.en büyük sıkıntım lpg deyken aracın çoğu zaman 2000 devirlerde çalışması ve normale dönmemesi u çalışma araç hareket halindeyken oluyor-sanki gaz teli takılı kalmış gibi.birde ilk çalıştırmada benzinle çalışır çalışmaz lpg ye geçmesi saliselik bir anda.bir müddet benzinde çalışması gerekmez mi.son bir şey daha eksozdan duyduğum koku sanki lpg değilde benzinle çalışıyormuş gibi.benzini tam kesmiyor ve hem benzin hemde lpg yi aynı anda yakıyor olabilirmi bunu nasıl anlarız.benzin göstergesi düşüyor.ama arabayı yeni aydığım için göstergede sorun varmı yokmu bilmiyorum.ekogazın tamamı mı böyle yoksa takan mı hatalı taktı.takan bir yere danıştım bunlar ayar tutmuyor uğraşma sök at dedi.bu markalarda gerçekten ayar sıkıntısı varmı.sizden bu konularda yardımcı olmanızı bekliyorum.

Cevap: LAGUNA RXT SIRALI SİSTEM LPG SORUNU

Bu marka hakkında bir yorumda bulunamayacağız. Sistem ayarlanamıyorsa, servis hizmeti alamıyorsanız; söktürmekten başka çareniz yok.
    Bu haliyle aracı kullanmayın, daha büyük dertler açabilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: LAGUNA RXT EKOGAZ SIRALI SİSTEM LPG SORUNU

Alıntı balyozramsese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde sir sorunum var.2000 model laguna rxt 2.0 16v aldım.üzerinde ekogaz sıralı sistem takılıydı.takılalı 2 ay kadar olmuş.en büyük sıkıntım lpg deyken aracın çoğu zaman 2000 devirlerde çalışması ve normale dönmemesi u çalışma araç hareket halindeyken oluyor-sanki gaz teli takılı kalmış gibi.birde ilk çalıştırmada benzinle çalışır çalışmaz lpg ye geçmesi saliselik bir anda.bir müddet benzinde çalışması gerekmez mi.son bir şey daha eksozdan duyduğum koku sanki lpg değilde benzinle çalışıyormuş gibi.benzini tam kesmiyor ve hem benzin hemde lpg yi aynı anda yakıyor olabilirmi bunu nasıl anlarız.benzin göstergesi düşüyor.ama arabayı yeni aydığım için göstergede sorun varmı yokmu bilmiyorum.ekogazın tamamı mı böyle yoksa takan mı hatalı taktı.takan bir yere danıştım bunlar ayar tutmuyor uğraşma sök at dedi.bu markalarda gerçekten ayar sıkıntısı varmı.sizden bu konularda yardımcı olmanızı bekliyorum.
    ekogaz yerlimi

Biraz karışık..
    Alıntı t_i_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekogaz yerlimi

KAYBETMEK YOK

söktürmekten başka çare yok gibi.yinede teşekkür ederim.

.

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz karışık..

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

aynı araçtan bende var salihlide kardeşler servisine taktırdım brc ilk günden buyana hiç bir sorun yaşamıyorum süper bir performans . sanırım siz araştırın . yılmayın .

+ Konu Cevaplama Paneli