+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lovato için acil yardım

LOVATO için acil yardım

aracım 2004 seat leon 1.6 aracıma geçen hafta LOVATO marka sıralı sistem taktırdım ve arçata bir gün sonra promlemler başladı arabanın devir göstergesi yerinde durmamaya başladı sanki gaza basıyomuşum gibi yapıyo 6 ili 10 arası devamlı inip çıkıyo ama araç seyir halindeyken bi promlem yok taktırdığım yer 2 gün uğraştı çözemedi ve bayram girdi araya ne yapmalıyım yardımcı olacak varmı acilllllllllllllllllllllll

Cevap: lovato için acil yardım

Bozuk bir rölantinin çok çeşitli nedenleri olabilir. Rölantide iyi bir LPG kalibrasyonu ile sorun çözülebilir. En azından rölantide 4 gaz analiz cihazı veya EOBD cihazıyla yapılacak bir ayar sorununuzu çözecektir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

arkadaşım boğaz kelebeğini temizlet 1de program attır aracın kendi beynine düzelir

Cevap: LOVATO için acil yardım

Alıntı meritu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 2004 seat leon 1.6 aracıma geçen hafta LOVATO marka sıralı sistem taktırdım ve arçata bir gün sonra promlemler başladı arabanın devir göstergesi yerinde durmamaya başladı sanki gaza basıyomuşum gibi yapıyo 6 ili 10 arası devamlı inip çıkıyo ama araç seyir halindeyken bi promlem yok taktırdığım yer 2 gün uğraştı çözemedi ve bayram girdi araya ne yapmalıyım yardımcı olacak varmı acilllllllllllllllllllllll
    şimdiki problemim de hararet göstergesi kendi kendine yolda giderken 90 seviyelerindeyken bir anda 60 65 seviyesine düşmeye başlıyo bunun arca bi zararı olurmu bu şekilde kullanmaya devam ediyorum servise sordum bizim hararet göstergesiyle bi işimiz yok dediler şimdiden teşekkürler

Arkadaşım aracınız sadece lpg de yapıyorsa bunu ; Montajınız yanlış veya program hatasıdır.
    Eğer hem benzinde hem gazda yapıyorsa , aracınız biryerlerden hava alıyordur, Bu doğrultuda kontroller yaptırınız. Fakat anlattığınız kadarıyla servisinizde değilde daha ehil yerlerde çözüm aramanızı tavsiye ederim

+ Konu Cevaplama Paneli