+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pnomatik regulatorler

zide
    Guest

Benim aracimda AT90ECO regulator takili. Fakat 2a-engineering sitenizde pnomatik AT90P regulatorlerin karburatorlu araclarda mukemmel sonuc vermektedir deniyor ve benim suan kullandigim enjeksiyonlu araclar icin tavsiye ediliyor. Benim kullandigimin ne gibi dezavantajlari var. pnomatik regulator hangi yonlerden mukemmel sonuc vermekte? ( tasarruf mu? performans mi? yoksa her ikiside mi? ) 

AT90 E modeller pnomatik tiplerden daha sonra hem karburatorlu, hemde enjeksiyonlu araclarda kullanilmak uzere uretildi. Enjeksiyon sistemlerinin ve elektronik ateslemenin yayginlasmasindan sonra pek kullanilmaz oldu.
    Pnomatik regulatorler distributorle ateslemeli ve avans sistemli araclarda daha iyi netice vermektedir.
    Iyi gunler.

zide
    Guest
    AT90ECO regulatoru degistirmeme gerek var mi? Peki perfomans acisindan mi  yoksa yakit tasarrufu acisindan mi daha verimli pnomatik regulatorler? Ayrica karburatorlu aracima ara mikser brc bayilerinde taktirabilirmiyim?

zide
    Guest
    Aracim Tofas sahin model:92

AT90E Aracinizla cok iyi uyum saglar. Alternatif bir cihaz dusunmeyin.
    Ayrica arac modelinize uygun ara mikser var. Ana sayfadaki yetkili servislerimiz listesinden size en yakin yetkili servisimize muracaat edebilirsiniz.
    Iyi gunler.

AT90 E regulatorunuz daha gelismistir. Degistirmenize gerek yok. Ara mikser taktirabilirsiniz. Aracinizn marka ve modelini bildiriniz. Cunku tum araclar icin ara mikser olmuyor.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler