+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Soğuk Motorda Gaz Yememe

Soğuk Motorda Gaz Yememe

Brc sıralı sistem kullanıyorum. Sabahları ilk çalıştırmalarımda araç gaz yemiyor taki gaza gecere kadar. Gaza geçtikten sonra gayet normal fakat benzinde kullandıktan sonra sorun kalmıyor. Gerek benzin gerek lpg bakımlarını titizlikle yaptırıyorum. 1 ay önçe yetkili servise sorunum ile ilgili başvurdum gerekli bakımlar yapıldı. Benzin bakımlarınıda yaptırdım ama kısa süre sonra yine aynı sorun ile karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum (Chevrolet Lacetti 1.4 BRC SEG24)

Cevap: Soğuk Motorda Gaz Yememe

ya ömer kardeş bende diğer sayfada aynı sorundan bahsettim bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum servise gitmeyi düşünüyordum benzinde çalışmıyo çok zorlanıyo gaz yemiyo lpg ye geçtikten sonra problem yok acaba benzin sistemindenmi kaynaklanıyor saygılar

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brc sıralı sistem kullanıyorum. Sabahları ilk çalıştırmalarımda araç gaz yemiyor taki gaza gecere kadar. Gaza geçtikten sonra gayet normal fakat benzinde kullandıktan sonra sorun kalmıyor. Gerek benzin gerek lpg bakımlarını titizlikle yaptırıyorum. 1 ay önçe yetkili servise sorunum ile ilgili başvurdum gerekli bakımlar yapıldı. Benzin bakımlarınıda yaptırdım ama kısa süre sonra yine aynı sorun ile karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum (Chevrolet Lacetti 1.4 BRC SEG24)

sayın ömer bey,
    yetkili serviste ne bakımı ve nasıl bir inceleme yapıldı. eğer ankara'da iseniz opis aş. 'ye yolunuz düşerse bekleriz. aracınızda incelemeler yapıp kesin sonuca ulaşılacaktır. iyi günler dileriz.

arkadaşlar ilginizden dolayı teşekküür ederim ne kadar ilginçtir ki havaların soğumasıyla sabahları ilk çalıştırmada oluşan problem tamamen olmasada sona erdi. Sadece ilk çalıştırdıktan sonra 30sn beklemem yetiyor. Bakalım ilk yirmi bin bakımını yaptırıcam yeniden ayarları gözden geçirilecek sorunun benzin sisteminden kaynaklandığını sanmıyorum benzinde on km kullanıp araçı benzinde bırakın sabah saat gibi çalışacaktır. Lbg ye alıp 10km kullanın bırakın sabah aynı sorunu tekrarlıyor. Ama motor ısınıp lpg ye geçtikten sonra herangi bir problem yook. Tek isteğim 2a yetkililerinden yakıt göstergelerimin çalışır vaziyete getirmeleridir ilk montajdan beri çalışmıyor teşekkür ederim.

Sayın Ömer 1984;

aracınızın sorunlarını düzeltmek üzere sizi servisimize bekliyoruz, garanti belgelerinizi aracınızda getirirseniz sorununuzu çözebiliriz. aracınızın montajının başka yerde yapılmış olması önemli değil. bu hafta da aynı sorunla uğraşan başka bir LACETTİ kullanıcısının sorununu çözdük, sizinkinide çözmeye hazırız

İyi günler dileriz.

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilginizden dolayı teşekküür ederim ne kadar ilginçtir ki havaların soğumasıyla sabahları ilk çalıştırmada oluşan problem tamamen olmasada sona erdi. Sadece ilk çalıştırdıktan sonra 30sn beklemem yetiyor. Bakalım ilk yirmi bin bakımını yaptırıcam yeniden ayarları gözden geçirilecek sorunun benzin sisteminden kaynaklandığını sanmıyorum benzinde on km kullanıp araçı benzinde bırakın sabah saat gibi çalışacaktır. Lbg ye alıp 10km kullanın bırakın sabah aynı sorunu tekrarlıyor. Ama motor ısınıp lpg ye geçtikten sonra herangi bir problem yook. Tek isteğim 2a yetkililerinden yakıt göstergelerimin çalışır vaziyete getirmeleridir ilk montajdan beri çalışmıyor teşekkür ederim.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli