Arkadaşlar
Honda CRV 1999 Model 2000 Motor 150 Bg Jeep aldım. Şimdi bu aracıma LPG takmak istiyorum.
Ankara'da yaşıyorum. Daha önceki araçlarımda da Lpg kullandım. Ciddi bir Lpg'li araç kullanıcısıyım. Bu aracımada daha önceki araçlarıma taktırdığım Lpg ustalarına gidip taktırabilirim. Ancak Bu konuda bayaaa bir forum okudum bu araçlara takılacak Lpg Kitinin ve ayarlarının usta ellerde yapılması gerektiğine karar verdim. Dolayısı ile bana Ankara'da bu işin ehli olan, Hangi araca hangi Kit takılır bilen, İşçilik konusunda çok titiz ve becerikli olan, ve ince ayar konusunda çok bilgili ve başarılı olan bir bayinize yönlendirmenizi rica ediyorum. Ayrıca okuduğum forumlardanda ustaların lpg konusunda başarısızlıkları ve bilgisizliklerinden de biz lpg kullanıcılarının çok zor durumda kaldıklarını ve bu durumlardan dolayıda ciddi para ödediklerini okudukça sık okuduğum için bu işi ehil bir ustanın yapmasını istiyorum. Yardımcı olurmusunuz ???
Ayrıca Bu aracıma taktıracağım Lpg'nin Maliyeti nedir ve Bayileriniz Kredi Kartına taksit imkanı sunuyorlar mı ???

Şimdiden teşekkürlerimi iletirim. Saygılar