+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Regulator Konumu

Montaj yerinin resimlerini gonderirseniz inceleyip bir yorumda bulunabiliriz. Yakit borulari ve elekrik kablolarinin aracin altindan gecirilmesi dogrudur. Her 30 cm de bir arac karoserine sabitlenmelidir ve aracin en alt seviyesinden daha asagida olmamalidir.
    iyi gunler.

Selamlar;

Henuz 2 hafta once aracima yetkili servislerinizin birinde Seq 24 montaji yaptirdim. Performans ve tuketim konusunda cok memnunum. Ancak sormak istedigim bir sey var. Aracim B kasa Opel Vectra 2.0. Montaj yapilirken LPG kitinin regulatoru ve valfi karter muhafazasinin hemen ustundeki (adini ve gorevini bilmiyorum) metal genis kollardan birine takildi (aracin en taban kisminda). Ayrica bagajdan gelen kablolar ve yakit borusu aracin alt kismindan aciktan buraya ulasiyor. Montajda size gore problem var mi ? Disaridan seyreden yakit borusu aracin altini herhangi bir yere carptigimda darbe alirsa bir sorun cikar mi ? Cevaplarsaniz sevinirim.

Tesekkurler......

Kisa vadede olmasa da resimleri size gonderirim. Ayrica bir suredir ortaya cikan bir sorunum var. Her konuyu sorun olarak algilanmamasi acisindan bize yazin kismindan gondermistim. Henuz bir cevap alamadim. Gonderdigim metni aynen asagiya aktariyorum. Yanitlarsaniz sevinirim;

"

98 Vectra 2.0 aracima bundan yaklasik 3 hafta once BRC Seq 24 LPG donusum kiti taktirdim. Ilk zamanlar olaganustu memnundum. Halen de memnunum ancak zaman icerisinde cikan 1-2 sorun beni endiselendirmeye basladi. Ama en sonuncusu bayagi bi canimi sikti. Soruna gelince, arac dusuk viteste iken ivmelenme yapinca depo dolu oldugu halde yakit bitti uyarisi veriyor. Arac sollamaya ciktigimda olusan bu durum dogal olarak canimi sikiyor. Yaklasik denemelerimin cogunda bu durum ile karsilastim. Mecburen benzine geciyorum biraz gittikten sonra tekrar LPG ye aliyorum. Ayrica 2 defa hafif asagi dogru egimli yolda ilerlerken stop etme sorunu yasadim. Arac benzinde iken boyle bir sorunla karsilasmamistim. LPG aldigim istasyon hep ayni sadece ilk zamanlar farkli bir istasyondan almistim, problemde yoktu. Size gore problem ne olabilir. En yakin yetkili servisinizden 200 km uzaktayim. Bilgilendirirseniz sevinirim.      "

Fis ve kablo baglantilarini kontrol ettirin. baglantilarda bir sorun var gibi gorunuyor. 

[img=http://img502.imageshack.us/img502/3843/dsci00037zy.th.jpg]" align="left" vspace="2" border="0" alt=""/>

http://img502.imageshack.us/my.php?image=dsci00037zy.jpg

Arac liftte iken cektigim goruntu. Sol alt bolumu aracin. Regulator gorulebiliyor, ancak elektrovalf de arada ve yatik bicimde. Alt kisimdan goruntu boyle. Ustten elimdeki makina ile net cekemiyorum. Daha iyi bir makina ile cekip sunacagim. Goruslerinizi bekliyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler