+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: my 07 de problem

Exclamation MY 07 problemi

iyi günler aracıma yeni sistem lpg taktırdım ama arac 5000 devirin üstüne çıktıgında kendini benzine alıyor ve uyarı veriyor elle tekrar müdahale edip yine gaza alıyorum birde farlar falan açık ken yani araç yükte iken daha çabuk geçiyor benzine 2.ci sorumsa benzine geçtikten sonra gaza otomatik geçmemesi manuel geçmesi normal mi yardımlarınızı bekliyorum...

İYİ GÜNLER BRAVO MARKA RACIMA MY 07 LPG SİSTEMİ TAKTIRDIM ARACA 40 LT SİMİT TANK TAKTILAR AMA ARACIN İSTEPNE LASTİGİ İNCE TİP OLDUGUNDAN BAYA YÜKSEK KALDI SİTENİZDE YAPTIGIM ARASTIRMAYA GÖRE DAHA KÜÇÜK TANKLARINIZDA MEVCUT AMA SERVİSTEN ONDAN İSTEMEME RAGMEN BANA ONDA SEVİYE LEDLERİNİN CALIŞMAYACAGINI SÖYLEDİLER MADEM TANKLAR PROBLEMLİ NEDEN SATILIYOR VEDE SERVİSTE O TANKLARDAN ELLERİNDE YOKTU ONDANDA BANA ÖYLE CEVAP VERDİLER GİBİ GELİYO BANA BİR YOL GÖSTERİN NE YAPMALIYIM
    ZATEN KÜÇÜK OLAN BAGAJIM HİÇ KALMADI VEDE HİÇ GÜZEL OLMADI ACELE YARDIM....

Cevap: my 07 de problem

Sn.dnc 35
    Yaşadığınız ili, taktırdığınız servisi belirtirseniz daha çabuk yanıt alırsınız. Takdir ederseniz sorununuzu kim üstlenecek karar veremiyoruz . Açıklayıcı olursanız en yakın sorumlu sizinle irtibata geçecektir. Hürmetler efendim

Cevap: MY 07 problemi

Alıntı dnc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler aracıma yeni sistem lpg taktırdım ama arac 5000 devirin üstüne çıktıgında kendini benzine alıyor ve uyarı veriyor elle tekrar müdahale edip yine gaza alıyorum birde farlar falan açık ken yani araç yükte iken daha çabuk geçiyor benzine 2.ci sorumsa benzine geçtikten sonra gaza otomatik geçmemesi manuel geçmesi normal mi yardımlarınızı bekliyorum...

İYİ GÜNLER BRAVO MARKA RACIMA MY 07 LPG SİSTEMİ TAKTIRDIM ARACA 40 LT SİMİT TANK TAKTILAR AMA ARACIN İSTEPNE LASTİGİ İNCE TİP OLDUGUNDAN BAYA YÜKSEK KALDI SİTENİZDE YAPTIGIM ARASTIRMAYA GÖRE DAHA KÜÇÜK TANKLARINIZDA MEVCUT AMA SERVİSTEN ONDAN İSTEMEME RAGMEN BANA ONDA SEVİYE LEDLERİNİN CALIŞMAYACAGINI SÖYLEDİLER MADEM TANKLAR PROBLEMLİ NEDEN SATILIYOR VEDE SERVİSTE O TANKLARDAN ELLERİNDE YOKTU ONDANDA BANA ÖYLE CEVAP VERDİLER GİBİ GELİYO BANA BİR YOL GÖSTERİN NE YAPMALIYIM
    ZATEN KÜÇÜK OLAN BAGAJIM HİÇ KALMADI VEDE HİÇ GÜZEL OLMADI ACELE YARDIM....
    Bazıları bi kuyuya taş atıyo ama sonra taşın dibe varıp varmadığını kontrol bile etmiyo ! Amaç mı ! Kasıtmı ! anlıyamadım... Bilinçli tüketicilerimi etkilemeye çalışıolar acaba
    Bide acele yardım demiolarmı

Cevap: my 07 de problem

arkadaşlar 5 adet Brc li benzin aracım var. dediklerinizin %70 ile karşılaştım ama şunu söyliyeyim dizel araçtan çok daha az masraflı oluyor. hem yakıttan hemde motor bakım masraflarından çok kar ettim. motor aksırıyor tıksırıyor ama en az %40 yakıt tasarrufu var dizele görede %20 garanti. yakıtı mutlaka aygaz alın birde 20.000 km de servise gidin filitreleri halletsin.

+ Konu Cevaplama Paneli