+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ford focusda lpg

ford focusda lpg

Arkadaşlar ve 2A mühendisliği bana acilen 2004 model 1.6 confort ford focusa tüp taktırmak istiyorum, ikaz lambalarıyla ilgili problem oluyormu, veya ne taktırayorum bu konuda bana acilen bir cevap verirseniz çok sevinirim.
    saygılar

Cevap: ford focusda lpg

Ben yaklasik bir senedir Brc Fast modelini aracim 2004 ford focus collection da kullaniyorum.ARacimin performansindan memnunum ancak lpg gostergemde surekli sorun yasiyorum.Defalarca degistirtmeme ragmen bi sonuc elde edemedim,...ornegin depomu full ledikten 30 km. sonra ilk isigim sonmeye basliyor.Ilk 100 km.den sonrada lambanin son isigi yanip sonuyor.Kesinlikle gostergelere guvenme derim,ben bir senedir km hesabi yapiorum

Cevap: ford focusda lpg

BRC Türkiye resmi distribütörü olarak FAST modelini ithal etmiyor ve garanti kapsamında servis vermiyoruz. Sorununuz çözülemeyecek bir sorun değil. Yetkili Servislerimize başvurarak ücreti mukabili seviye sensörünüzü değiştirebilirsiniz.

Alıntı eerrggiinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklasik bir senedir Brc Fast modelini aracim 2004 ford focus collection da kullaniyorum.ARacimin performansindan memnunum ancak lpg gostergemde surekli sorun yasiyorum.Defalarca degistirtmeme ragmen bi sonuc elde edemedim,...ornegin depomu full ledikten 30 km. sonra ilk isigim sonmeye basliyor.Ilk 100 km.den sonrada lambanin son isigi yanip sonuyor.Kesinlikle gostergelere guvenme derim,ben bir senedir km hesabi yapiorum

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

slm arkdaşım arıza lambları ile bir problem olmaz ben ford fusıon aracım brc my 07 taktırdım menmumun yeterkı yetkılı servıse montaj yaptır.
    kolay gelsın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler