+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: soguk motorda gaz patlaması

soguk motorda gaz patlaması

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Cevap: soguk motorda gaz patlaması

Aracınızda ne marka kit takılı?. Montajı nerede ve hangi serviste yaptırdınız?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

-----------------------------------------------------------------------------------------

cevabımı atalı 2 gün oldu soruna böyle yaklaşım briaz tuhafıma gitti

Şahinler Otogaz sizin sorununuzu çözecek bilgi ve deneyime sahiptir.
    Lütfen kendileriyle irtibata geçiniz.

KAYBETMEK YOK

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alıntı YAVUZ_244GL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabımı atalı 2 gün oldu soruna böyle yaklaşım briaz tuhafıma gitti
    Yavuz bey Sorun LPG sisteminde değil Ateşleme sistemindedir,Distribütör kapağı,Buji, kablolar, Tevzii makarası ! Bu 4 elemanı bir kontrol ettirin gerekli olanı değiştirin.Şahinler oto zaten aynı zamanda servis olduğu için bu konuda kendisinden yardım alınız. Parçanız onlarda yoktur muhakkak,en azından tesbiti yapıp yenisini getirttirebilirsiniz ve onlar değiştirirler..Kolay gelsin

faruk bey ilginize teşekkür ederim fakat saymış olduklarınızın hepsi yeni ateşlemeyle ilgili bir sorun yok sorun gazda hatta hava soguk olsa bile gazda çalışıyor fakat jikle açtıgında patlama oluyor acaba jiklede araç gaza mı boguluyor

Alıntı YAVUZ_244GL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faruk bey ilginize teşekkür ederim fakat saymış olduklarınızın hepsi yeni ateşlemeyle ilgili bir sorun yok sorun gazda hatta hava soguk olsa bile gazda çalışıyor fakat jikle açtıgında patlama oluyor acaba jiklede araç gaza mı boguluyor
    Şöyle söyleyebilirim; eğer değiştiğiniz parçaların orjinal oluğundan eminseniz,
    a) Mikser seçimi iyi değildir
    b) Ateşleme bobininiz gerçek voltajını veremiyor, Yani değişecek...
    sonucu burada paylaşırsanız sevinirim hoşçakalın

patlatma sorunu

değerli arkadaşım.sorunlarınızı anlıyorum ve bana yakın olmanızı dilerdim.bende herkez gibi ateşleme sorunu diyorum siz her nekadar değiştirmişte olsanız sorun ateşlemenin zamansız olması araç( bir buji tırnak aralıgının çok açık olmasından iki avans ayarının düşük olmasından patlatma )yapar.servis bujiyi kutudan çıktığı gibi taktıysa mümkündür.tırnak aralığı 0.60veya65 olacak avans ayarı benzinde 10 gazda 12 olacak bunları yapın aracınız düzelecektir.sonuçta karbürotörlü bir araçtan söz ediyoruz.ESENKALIN

+ Konu Cevaplama Paneli