+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 306 griffe

1999 306 griffe

bu aracı yeni aldım
    bagajda delikler var sanırsam lpg takılıp sökülmüş

bu arabaya sıralı sistem lpg mi oluyor birde araştırıyorum herkesde rolanti varmış

bazende ışıkta durunca felan kendiliginden stop ediyormuş taktırmaya korkuyorum arabaya lpg yi

daha önce uno sx vardı tek nokda enjeksiyonlu ona da brc taktırmıştım kayseride yavuz oto gazda çokkkk memnun kalmıştım hiç problem olmamıştı ama mbu arabadan korkuyorum

okuduklarım korkuttu

Cevap: 1999 306 griffe

Alıntı LordMayros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aracı yeni aldım
    bagajda delikler var sanırsam lpg takılıp sökülmüş

bu arabaya sıralı sistem lpg mi oluyor birde araştırıyorum herkesde rolanti varmış

bazende ışıkta durunca felan kendiliginden stop ediyormuş taktırmaya korkuyorum arabaya lpg yi

daha önce uno sx vardı tek nokda enjeksiyonlu ona da brc taktırmıştım kayseride yavuz oto gazda çokkkk memnun kalmıştım hiç problem olmamıştı ama mbu arabadan korkuyorum

okuduklarım korkuttu
    sakın korkma peugeour araclarda full grup atesleme olayı var once onu ogren bende 306 xr var 1.8 tıkır tıkır calısıyor arasıra rolantı oynuyor onunda normal oldugunu soyledıler yalnız lpg takdırdıktan sonra kesınlıkle lpg ayarını cok ınce ve nazık yapmalılıar benım en basta rolamtım zıplayıp duruyordu ve sonradan baska bır servıse 2a nın yetkılı servısıne ayar yaptırdım cok super sehır ıcınde 40 lt gazla 450 km gıdıyorum

hadi ya full grup aateşleme diye zaten kıllık yapıyormuş demişşlerdide yakıt bayagı iimiş yani şu an 151 ykr yakıyor senin araba neredeyse benim araçtan %40 daha az yakıyor ve senin araba 1,8 benimki 1,6

Alıntı LordMayros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ya full grup aateşleme diye zaten kıllık yapıyormuş demişşlerdide yakıt bayagı iimiş yani şu an 151 ykr yakıyor senin araba neredeyse benim araçtan %40 daha az yakıyor ve senin araba 1,8 benimki 1,6
    full grup ateşlemeye sahıpse araban zaten takamıyorlar sıralı sıstemı 2+2 yanı yarıs sıralı olursa takabılıyorlar onunda anlaması basıt hemen olcuyorlar bılıyorlar bendekı 1.8 16 v ve yakıttan cok memnunum bu yaktıgı sehır ıcı fıyatı ankarada lpg fıyatları degıstıgı ıcın ortalama 10 km de 1 lt gaz demek bu peugeotlarda lpg ayarını yapan kısının cok ıyı ve cok duzgun ayar yapması lazım ozellıkle dıkkat et vede benım araca seq 24 takılı cok memnunum benzınden farkı yokkk maşallah tavsıye ederım egerkı ankarada ısen yaldızlar oto gaz var orda takdır sakın ucuz olanlara aldanma ve kesınlıkle 2a muh yetılı servısımı ogren lpg ıyı kı varsın

Full grup araçlar için çözümümüz var. Özel bir elektronik ve yazılımla sıralı sistem uygulanıyor.

KAYBETMEK YOK

FULL GURUP ARAÇLARDA YAPILAN MONTAJLARDA ALINAN SONUÇLAR ÇOK BAŞARILI OLMUŞTUR.DÖNÜŞÜMÜNÜ YAPTIGIMIZ ARAÇLARDA HİÇ BİR SIKINTI MEYDANA GELMEMİŞTİR. ARAÇLARLA İLİGİ BİLGİ ŞİRKETİMİZDEN EDİNİLEBİLİR.

MAVİ DENİZLER OTO GAZ

yeriniz nerde acaba hovam sizin birde montaj tam olarak ne kadar sürüyor ?

+ Konu Cevaplama Paneli