+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 94model renault safrane

94model renault safrane

merhaba, araçtan pek anlamıyorum. ilk arabamı geçen hafta içinde aldım. 94 model renault safrane. su anki haliyle araca binmek çok zor, km de 400bin civarı yakıyor. lpg taktırmak istiyorum ancak çko çelişkili bilgiler geliyor. taktır diyenler de var taktırma diyenler de.. tamamen çelişki içerisindeyim. denzilideki firmalardan biri "sorun çıkarmaz heralde" gibi şüpheli bir ifadede bulunurken bir diğeri "yok abi ne sorun çıkarcak X5e de takıyorum ben" gibi cümleler söylüyor.
    teknik olarak bir açıklamasını yapabilirseniz ve de sorunuma çözüm getirebilirseniz cidden çok memnun olacağım.
    iyi çalışmalar.

Cevap: 94model renault safrane

yok abi ya bizim de vardı bi safranımız biz de vardı lpg hiçte sorun olmuyodu tek marş alıyodu taktırmanı tavsiye ederim çünkü ucuza geliyor şimdide bizim concordemiz var oda km 380 binlira yakıyoo normalde ama lpg ile bu sorun kalkıyoo sana tavsiyem taktır

Cevap: 94model renault safrane

Alıntı muhendisadnan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, araçtan pek anlamıyorum. ilk arabamı geçen hafta içinde aldım. 94 model renault safrane. su anki haliyle araca binmek çok zor, km de 400bin civarı yakıyor. lpg taktırmak istiyorum ancak çko çelişkili bilgiler geliyor. taktır diyenler de var taktırma diyenler de.. tamamen çelişki içerisindeyim. denzilideki firmalardan biri "sorun çıkarmaz heralde" gibi şüpheli bir ifadede bulunurken bir diğeri "yok abi ne sorun çıkarcak X5e de takıyorum ben" gibi cümleler söylüyor.
    teknik olarak bir açıklamasını yapabilirseniz ve de sorunuma çözüm getirebilirseniz cidden çok memnun olacağım.
    iyi çalışmalar.
    bence düşünmeden taktır
    benzer motorlara sahip araçlarda problem olmuyor
    araç motor kodunu verirsen daha çok yardımcı olunacaktır
    Önemli olan işini bulan bir dönüşüm yeri ve iyi bir kit

+ Konu Cevaplama Paneli