+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: palio 1.4 lpg çok yakıyor.

palio 1.4 lpg çok yakıyor.

2000 model palio1.4 tek noktadan enjeksiyonlu arabama brc tipi tüp taktırdım. gaz 1,45 Ytl iken km de 210 ykr yakıyor.(şehir içi dışı aynı)
    Bana bu oran fazla geldi. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Cevap: palio 1.4 lpg çok yakıyor.

bendede uno var ona tek nokta enjeksiyonlu benim araba senin arabaya göre daha insaflı 1.55 ken lpg 20 ykr yakıyordu ama şehirdışı 11ykr idi bu oran. ama üzerinde brc değil voltran marka lpg vardı. bugün bende brc regülatör taktırdım sorunun ortadan kalkacaını söylediler. brc markasında bende çok araştırdım kesinlikle bir çözüm bulunur. bujilerden kaynaklanabilir , hava filtresi , sibop ayarı gerçi pc ye bağlandığında bu arızaları gösteriyor. içiniz rahat olsun iyi bir usta yardımı ile bu sorun rahatça çözülür. iyi günler

Cevap: palio 1.4 lpg çok yakıyor.

Arkadaşlar sizin aracınızın çözümü için 2 şeyi kontrol edin
    1) Bujiler aracınızın orjinal bujilerimidir (Sanayideki motorcular genelde bujilerin diş görünüşüne bakarlar kimse alınmasın ama bu böyle) Tecrübelerle sabittir bu !
    2) Mikseriniz orjinal BRC mikserimi ? Merdiven altımı !
    İyi ve tecrübeli bir servise giderek bunları kontrol ettirin lütfen Bujileriniz BOSCH FR7DC2 veya NGK BKR5EKC olmalıdır Bujilerinizin birini sökerek kontrol edin Aksi durumda değiştirmenizi öneririm... saygılarımla

+ Konu Cevaplama Paneli