+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benim 405 e 1900 cc ye mersedes mikseri takmışlar

sevgili 2A yetkilisi
    sizlere teşekkür ederim hizmetinizden dolayı yeni üyeyim.benim 1994 ilk el 405 gr pejom var BRC takılı 1,5 senelikl şehirler arası yolda 120/135 arası yakmakta şegir içinde ise 200 yakıyor 199 dmiyor mikder uyumlu deil dediler gittim karbüratörü deldirdim raduman alamadım çünkü güzel çekiyor sabah tövbe çalışmıyordu orjinal döküm mikser taktırdım şimdi hava sını yani karbüratöre giden borudan hava kızmassak randumamn alamıyıruz şaştım kaldım fiyat yine düşmedi bakımlıda araba 1900 cc motor yol gösterin nolur kardeşim

yani şimdi çift boğaz taktırdım orjinali 200 yakıyor şehir içinde çoook yaa

eski mersedes mikserini gerimi takıyım tek bıoğaz dı 200 o zamanda yakıyordu şimdi çift bogaz taktırdım orijinal 200 yakıyor yani 10 ytl ile 50 giderken şimdi 54 km gidiyorum yol gösterin BİRDE HAVA KESİNLİKLE KAPANMASI YANLIŞMIŞ OZAMANDA STOP EDİYOR NE YAPMAK LAZIN NORMALİ NEDİR

Cevap: 405 pejo gr

Kusura bakmayın. Biraz karışık olmuş.
    3 ayrı yere parça parça yazmışsınız. Ancak bir araya toplayıp durumu çözdük. Montajı nerede ve hangi servisimizde yaptırdınız?
    Uzun yolda 1900 cc aracın 120-135 yakması mükemmel. Daha ne olsun? Şehir içi tüketim ise trafiğe, kullanıma bağlı bir durum. Şehir içine bakıp ayarlarınızla oynamayın. Uzun yol tüketiminiz inanılmaz. Adeta yakıtı kokluyor..

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: benim 405 e 1900 cc ye mersedes mikseri takmışlar

1994 405 peugeot GR 1900cc araç 85 km orijinal ankarada şimşek otoğaz da taktırmış aldığım kişi fakat mersedes mikseri takılmış orjinalını tak dedi ayarcılar şimşeğe gittim yok kim diyo bu iyi
    dediler neyse kendim araştırmam neticesinde buldum fakat bu kezde karbüratörü deldir dediler çift boğaz deldirdim süper çekti sıcakken güzel çalıştı sabah işe gidecem yandım allah çalışmadı benzindede çalışmadu vurvurdur çalıştırdım gittim tamire tek boğaz yaptılar yine aynısı oldu şimdi orjinal uyumlu mikseri taktırdım ama yine önceki mersedes mikseri gibi 200 yakıyor ama hava girikşlerini kızmassan bundada stop ediyor randuman almam için ne yapmam lazım 1900cc şehir içinde karbüratörlü NORMALMİ yakıt olarak deldirdiğim karbüratöre tıpa yaptırdım başka ne deneyim

+ Konu Cevaplama Paneli