+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ACIL YARDIM( BRC SIRALI SISTEM)

SLM ARKADAŞLAR BENIM 2004 MODEL SKODA OCTAVIA COLLECTION PLUS O.V. ARACIM VAR. 20 GUN ONCE ARACIMA BRC MARKA SIRALI SISTEM LPG TAKTIRDIM.
    ARACIMDA ESP SITEMI VAR. ARACIN BAGLANTISINI DEVIR KRANK SENSORUNDEN ALMAK ZORUNDA KALDILAR. AMA MALESEF ARACIN ESP LAMBASI ARKASINDAN DA ARIZA LAMBASI DEVAMLI YANMAKTA. BUNA BIR COZUM BULAMADILAR. DIGER BRC YETKILI SERVISLERINE VE ARACIN YETKILI SERVISLERINDE DANIŞTIK. BIZE BIR KAC YOL ONERDILER DEVIR SAATINDEN DINAMODAN AL DEDILER OLMADI. ARACTA HIC BIR SORUN YOK ŞUAN CEKIŞI YAKITTA BIR SIKINTI YOK BENI TEK DUŞUNDUREN DEVAMLI YANAN ESP VE ARIZA LAMBASI YARIN BIRGUN GERCEK BIR ARZA OLURSA NE YAPARIM DIYE DUŞUNMEKTEYIM KONYADAKI SERVIS BU ARACA KESINLIKLE LPG OLMAZ DEDI TAKTIRAN YOK SOKTUREN COK DEDILIER INŞ. YANILIRLAR. ACABA BU LAMBALARIN DEVAMLI YANMASI BIR SORUN CIKARIRMI . BU KONUDA BILGILI DENEYIM SAHIBI ARKADAŞLARDAN YORUM VR ONERILERINI BEKLIYORUM

1- Nerede, hangi yetkili serviste taktirdiniz?
    2- Aracinizin 1.4, 1.6, 1.8T, 2.0 mi?
    3- Motor kodu (AEE, AEH, AKL v.s) nedir?
    ESP aracin elektronik denge kontrol sistemi. Devir alinan yer Krank shaft sensoru olmali ve dogru yer.
    Benzinde de ariza lambasi yaniyor mu?
    Buyuk ihtimalle montaj esnasinda bu sensor fisi yerinden oynamis olabilir.
    Ayrica servis sizi yaniltmis. Tam tersi taktiran cok, ama sokturen hic yok.
    Yeterki yetkili serviste standartlara uygun montaj yapilsin.
    iyi gunler.

okudum ve cok ilginc bir sorunla karsi karsiya kaldiginizi gordum.oncelikle siz bu sistemi konya da taktirmis iseniz zaten korsan birileri tarafindan yapilmis.brc bayisiyim deyipte brc nin ayarlarindan sistemlerinden guncellemelerinden bihaber bir suru insan var konya da.en son bir fiat marea arac gelmisti bir yildir programlanma yi bekleyen ki artik beklemek istemiyor cunku gercek servise gitmedigi icin pisman olan bir arac sahibi.birkac servisten yardim istemisiniz ama genc otogazi atlamisiniz sayet bize ulasabilirseniz sizinle ilgilenebiliriz. ama bu siteden brc sirali enjeksiyon sistemlerini calistiramayipta kendisine musteri gibi buradan cozum arayan korsanlarda var elbette ve bizde celiskiye dusuyoruz.evet konya da skoda servisi gazi araclarina uygun gormuyor ama genc otogaz bu isi yakinda cozecek cunku voltran atiker zavolli taktiranlar anti parantez ucuzlugu icin tercih edilen markalar artik bizim servisimizden bu sistemleri brc ile degistirmeye basladi ve skoda servisi samet otomotivin bas ustasi bunlari takip edip kullanicilarla gorusuyor.bizim taktigimiz skoda arac sahipleri cok memnun fakat korsan takilan ve yukarida belirttigim markalar bu sektoru baltalamaya devam ediyor ne yazik ki.burada size cozum sunmuyorum sizleri gercek servislerde gormek isteriz.sizin sensorlerle ariza lambalariyla saftlarla ugrasmaniza gerek yok cunku bu bizim isimiz.

Rus Avcisina siddetle katiliyorum.Cunku kendisi bu isi Turkiyede en iyi yapanlardan biridir.Bence yapmaniz gereken en kisa surede Genc Oto KONYA Servisimizi ziyaret etmelisiniz.
    Iyi gunler...

aracim 1,6 motor motor kodu bfq sistemi aksarayda cetin otogaz takti. yetkili firma ben aksarayda ikamet etmekteyim. gecenlerde ankaraya gittim arabam cinnah rampasinda sisti . ibre 45 dedi kaldi gaza son gaz yuklenmeme ragmen 50 demedi . esp lambam hala yaniyor artik ona alistim ama benim canimi sikan sabahlari ilk calistirmada arac gaz yemiyor ve istop ediyor 2. marsta aliyor ancak bunun disinda bir sikintim yok. bunun nedeni nedir cok merak ediyorum . bilgi veririseniz cok memnun olurum .

Ankara da iseniz MAVI DENIZLER, eger KONYA da iseniz GENC OTO ya ugrayabilirsiniz. Sorununuzun cozumunde size yardimci olacaklardir. 
    Iyi gunler.

KADIR BEY,
    ANKARA VE KONYA DAKI SERVISLERI TAVSIYE EDEREK, SISTEMI TAKAN AKSARAYDAKI CETIN OTOGAZIN YETERSIZ OLDUGUNU MU SOYLUYORSUNUZ?
    TURKIYE DEKI BUTUN YETKILI SERVISLERIN BU VE BENZER SORUNLARI COZEBILECEK YETERLIKTE OLMASI GEREKMEZ MI?
    YARIN BIR GUN HERKESIN YOLU DUŞEBILIR...

Tabiki cozebilir. Musterimiz Ankara da ve Konya da sikinti yasadigini soyledigi icin her iki sehirde de yetkili servislerimizin oldugunu, bu servislerimizden de hizmet alabilecegini belirtmek istedim.
    Genelde musterilerimiz araclarinda bir sorun oldugu zaman baska bir serviste olayi dogrulatmak, teyid etmek  istiyorlar. 

Cevap: ACIL YARDIM( BRC SIRALI SISTEM)

slm sevgili arkadaş öncelikle geçmiş olsun araban iyi çekiyor gazda sıkıntı yok diyorsun araacın bir lamması devamlı yanıyor diyorsun bence sevgili arkadaşım haklısın kafanı kurcalıyor nerde taktırdın bililmiyorum ama 2 A MÜHENDİSLİK Firmasına baglı ankarada mavi denizlere bir danışmanı tavsiye ederim 0312 385 9555 saygılar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler