+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Honda Civic 1.4 İS (2001)

Honda Civic 1.4 İS (2001)

Aracıma en uygun sıralı sistem hangisidir? Sistemle ilgili hondalarda biraz sorun varmış gibi görülüyor(arıza ışığı yanması v.b.) varsa sorunlar nelerdir ve çözüm yolları hakkında bilgi verebilirmisiniz saygılar.

Cevap: Honda Civic 1.4 İS (2001)

Alıntı kayared Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracıma en uygun sıralı sistem hangisidir? Sistemle ilgili hondalarda biraz sorun varmış gibi görülüyor(arıza ışığı yanması v.b.) varsa sorunlar nelerdir ve çözüm yolları hakkında bilgi verebilirmisiniz saygılar.
    Sn karayed: yaşadığınız kenti belirtiniz lütfen Bizim BRC camiasında arıza lambası problemi çözülmüştür yeni MY 07 ve 1.14 proğramı sayesinde çok başarılı proğramlar yapabilmekteyiz hiç tereddüt etmeden en yakın BRC servisine giderek referans hondaların telefonunu isteyerek sonuçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorunsuz sürüşler diliyorum

yaşadığım şehir Ankara. biraz geçte olsa yanıtlarsanız memnun olurum

Herhangi bir sorun yoktur.Yapılacak iyi bir rolanti ve yol ayarından sonra arıza lambası yanması gibi bir durum görülmez.İyi çalışmalar

Alıntı kayared Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN KAYARED;

BRC MY-07 plug and drive hondanız için en uygun sistemdir.Yapılan hassas kalibrasyon ile arıza lambanız yanmayacaktır.Sıkı bir honda kullanıcısı olarak hiç düşünmeden yetkili 2A Bayileri ile görüşün şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Bende 1997 model 1.4 is var 2007 nin 10. ayında brc lpg sistemi taktırdım yaklaşık 30 000 km yaptım bir iki enjektor arızası yasadım ama anında degıstırdıler. sistemin parasını coktan cıkarda kara bıle gectım. hic zaman kaybetmeyın

Merhaba,
    Benim 2000 model Honda Civic 1.4 iS, 64.000 KM'de arabam var. Bütün bakımlarını Honda servisine zamanında yaptırdım. Arabalardan ve motordan anlamam, servis ne derse isterse yapar. Çünkü ekstra uğraşacak zamanım ve param yok. Benzin parasından da gına geldi. LPG taktırmayı düşünüyorum ama sorun çıkar mı kararsızım. Geçen sene arabam şehrin göbeğinde park yerinde çalışmayınca sinir krizi geçirdim. Meğer akü ömrünü doldurmuş, hemen orjinal honda aküyle serviste değiştirttim.
    İzmirde yaşıyorum. Şehir içi çok benzin harcıyorum. LPG konusunda ne yapmalıyım? "Boşver, titiz adamsan sana yaramaz." mı dersiniz?
    Lpg'yi sorunsuz kullanan (Peugeot, Fiat, Renault ve Toyota sahibi) arkadaşlarım var. Fakat hiç Honda Civic görmedim. Sadece trafikte kırmızı ışıkta bekleyen bir Civic gördüm ama onunda göstergesinde sarı-kırmızı bir sürü (arıza?) ışığı yanıyordu.
    Aslında BRC'ye marka olarak, Ar-Ge olarak güveniyorum. Chavrolette Aveo, Daihatsu Terrios, Fiat vb. arabalara fabrikada takıldığını ve garantili 0 km sattıklarını yazılı ve görsel basından öğrendim.
    İzmir'de bir de özelleşen araç muayenesi nedeniyle herşey zorlaştı. Üç kuruş tasarruf edelim derken vedeki bulgurdan olur muyuz? Yoksa "Git kardeşim, alabilirsen sıfır LPG'li Aveo falan al." tavsiyesinde mi bulunursunuz?
    Bilgi için şimdiden teşekkürler..

Sayın Yöntem,

Aracınız LPG'ye en uyumlu araçlardan biridir. Titiz bir montaj ve İnce yol ayarlarıyla hiç bir sorun yaşamadan ( Arıza lambası, tekleme vs) aracınıza gönül rahatlığıyla binebilirsiniz.

Saygılarımızla

Alıntı yontem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim 2000 model Honda Civic 1.4 iS, 64.000 KM'de arabam var. Bütün bakımlarını Honda servisine zamanında yaptırdım. Arabalardan ve motordan anlamam, servis ne derse isterse yapar. Çünkü ekstra uğraşacak zamanım ve param yok. Benzin parasından da gına geldi. LPG taktırmayı düşünüyorum ama sorun çıkar mı kararsızım. Geçen sene arabam şehrin göbeğinde park yerinde çalışmayınca sinir krizi geçirdim. Meğer akü ömrünü doldurmuş, hemen orjinal honda aküyle serviste değiştirttim.
    İzmirde yaşıyorum. Şehir içi çok benzin harcıyorum. LPG konusunda ne yapmalıyım? "Boşver, titiz adamsan sana yaramaz." mı dersiniz?
    Lpg'yi sorunsuz kullanan (Peugeot, Fiat, Renault ve Toyota sahibi) arkadaşlarım var. Fakat hiç Honda Civic görmedim. Sadece trafikte kırmızı ışıkta bekleyen bir Civic gördüm ama onunda göstergesinde sarı-kırmızı bir sürü (arıza?) ışığı yanıyordu.
    Aslında BRC'ye marka olarak, Ar-Ge olarak güveniyorum. Chavrolette Aveo, Daihatsu Terrios, Fiat vb. arabalara fabrikada takıldığını ve garantili 0 km sattıklarını yazılı ve görsel basından öğrendim.
    İzmir'de bir de özelleşen araç muayenesi nedeniyle herşey zorlaştı. Üç kuruş tasarruf edelim derken vedeki bulgurdan olur muyuz? Yoksa "Git kardeşim, alabilirsen sıfır LPG'li Aveo falan al." tavsiyesinde mi bulunursunuz?
    Bilgi için şimdiden teşekkürler..

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı yontem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim 2000 model Honda Civic 1.4 iS, 64.000 KM'de arabam var.

2001 honda civic 1.6 ies otomobilimde BRC FAST takılı. kısa süre önce aracımda tekleme ve motor stobu yaşadım. malatya daki yetkili servise gittiğimde brc fast lere bakmadıklarını adi bir mal olduğunu programı dahi olmadığını söyleyip beni gönderdiler. ben ilk defa lpg li araç kullanıyorum. brc diye tercih ettiğim markdan soğumak üzereyim . yetkili birimler bendeki bu sisteme yönelik yardımları olamaz mı?

+ Konu Cevaplama Paneli