+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: skoda favorit yakıt tüketimi çok fazla

Exclamation

başlıktada belirttigim üzere araç skoda favorit 93 model karbüratörlü 2 ay önce brc tüp takıldı fakat takıldıgı günden beri aracın yakıtını 0,21 ykr altına çekemedim emsalleri 0,15-,016 ykr yakıyor sizce yapmam gereken nedir aracın tüm ayarları yeni yapıldı 2 kez ve tüm parçaları yeni degişti anormal olan nedir bulamadım 4 kez taktırdıgım yere gaz ayarına gittim gene çözülmedi problem nedir acaba bilgi lütfen

defalardır bu konu altında sorular soruyorum yönetimde dahil bu konuyla ilgili ama cevap alamıyorum neden

dün takdırdıgım yer beni başka bir yere yönlendirdi onlarda kontrol etti ama beyinde bir problem yok dedi beynin problem li olup da bunu yapıp yapmadıgını yani fazla gaz tüketmeme neden olup olmadıgını nasıl anlarım yoksa ben daha çok gidip gelecegim bu gazcılara birde ögrenmek istedigim şu brc beynim garantili ve faturalı oldugu halde sadece buna garanti kapsamında taktırdıgım yer mi bakar yoksa 2a nın bünyesindeki servislere gitrsemn onlarda arıza varsa bu beyni degiştirip yenisini verebilir mi acaba
    teşekkürler eger cevap labilirsem çok memnun olurum

birşey sormak istiyorum bu 3 . yazışım ama sorunuma bir türlü cevap alamadım neden acaba

Cevap: skoda favorit yakıt tüketimi çok fazla

Montajı nerede ve hangi servisimizde yaptırdığınıza dair size email gönderilmişti. Sanırız elinize geçmedi.
    Aracınızın benzindeki tüketimini ölçün. Benzinde fazla yakıyorsa, Gazda da çok yakacaktır.
    Ayrıca aşağıda linki verilen konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.
    http://www.2a-lpg.com/forum/showthre...-73/index.html

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

recori aynı sorunu bende yasıyorum 217 kuruşun altına inemedim çözersen benide bilgilendirirmisim çok sağol dostum....

selam
    sanırım distürbitörün durumuna bir baktır istersen ben onu degiştirdim fark etti 20-30 ykr kadar bir de sen baktır istersen

siz yetkililere sormak istedigim şu aracımdaki brc beyni bozuk sanırım ama bunu baglantıyı yaptırdıgım yer ısrarla kabul etmiyor ve beni gaz ayarı yaptırıp yolluyor bu konuda ankarada faturam ile gidebilecegim ve aracımın lpgsine baktırabilecegim yetkili bir servisiniz var mı acaba

merhaba ankarada uludag motorlu araçlar servisine iskitlerde yaklaşık 2 ay önce brc karbüratörlü sistem taktırdım fakat o günden beri aracımın lpg tüketimi aşırı ve bu yüzden 7 veya 8 kez buraya gitmeme ragmen beni hep gaz ayarı yapıp araca yolladılar bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum ankarada elimde faturamla birlikte bu montaj yaptırdıgım yar haricinde gidebilecegim ve aracıma baka bilecek bir servisiniz varmı acaba
    recai yardım
    0542-6587090

bende 91 favorit var şehir dışı 10-11 lt lpg tüketimi var., Çok mu?

+ Konu Cevaplama Paneli