Merhabalar, öncelikle hazırladığınız web sayfası için teşekkürler. pek çok kişi aklındaki soru işaretlerini sayenizde siliyordur. Benim size arabam ile ilgili bazı sorularım olacak.

2004 Model 73.000 km de Renault Megane II Dynamic arabam var. Arabam Renault yetkili servisinden başka servis görmedi. Arabamı şehirler arası yol da kullanırken hızlı kullanmayı seviyorum. Kadranda en son rakamı görmeme çok az kaldı. Ve BRC sistem taktırmak istiyorum. Ama;

1. Arabamdaki yol bilgisayarında Anlık Benzin değerini görebiliyorum, LPG ye geçtiğimde de bu değeri görebilecek miyim?

2. Renault servisi LPG taktırmayın, motora zararı var diyorlar. Ve Biz LPG li araçlara servis vermiyoruz diyorlar. Böyle bir durumda arabamda sorun yaşar mıyım?

3. Yakıt tasarrufum gerçek anlamda ne kadar olur? Arabamın yol bilgisayarı 800 Km yolu Ortalama değer olarak 6,8 litre gösteriyor. Yani kilometrede yaklaşık 200 yeni kuruşa Bu durmda LPG taktırmana gerek yok diyorlar.

4. Arabamı hızlı kullandığımı söylemiştim. LPG taktırısam arabamın hızında, gücünde bir sıkıntı yaşar mıyım?

5. BRC sistem taktırmamın bana toplam maliyet (işçilik+malzeme+ruhsat vs vs) ne kadar olacak?