+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FIAT STİLO LPG HAKKINDA.

FIAT STİLO LPG HAKKINDA.

Arkadaşlar Merhaba, herkes gibi bende aracıma artık Sıralı Gaz taktırmak istiyorum. 2005 Model Fıat Stilo aracım şehir içi kullanıyorum ve km basına 0.392 ytl yakıyor. Şimdi aracıma lpg taktırsam siz olsanız hangi markayı önerırsınız ven çok kararsız kaldım o kadar çok çeşit varkı internet sıtelerıne forum sitelerıne girip bakıyorum birinin iyi dediğine öbürü kötğ dıyor kötü denilene diğeri iyi diyor kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Smile Cevap: FIAT STİLO LPG HAKKINDA.

Alıntı muratbayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba, herkes gibi bende aracıma artık Sıralı Gaz taktırmak istiyorum. 2005 Model Fıat Stilo aracım şehir içi kullanıyorum ve km basına 0.392 ytl yakıyor. Şimdi aracıma lpg taktırsam siz olsanız hangi markayı önerırsınız ven çok kararsız kaldım o kadar çok çeşit varkı internet sıtelerıne forum sitelerıne girip bakıyorum birinin iyi dediğine öbürü kötğ dıyor kötü denilene diğeri iyi diyor kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
    Fıat grubu fabrıka çıkıslarında Brc markası ıle anlasmalı,fabrıkanızın da onay verdığı sıstem Brc dır.Çok fazla sayıda Fıat Stıloya dönüşüm yapıldı,sıze en yakın yetkılı servısten daha once dönüşüm yaptıran Fıat Stılo arac sahıplerının telefon numaralarını alıp referans olarak onlarla görüşebılırsınız.Iyı gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli