+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FRANSIZ ARAÇLARDAKİ ENJEKTÖR HIZLARI

Exclamation FRANSIZ ARAÇLARDAKİ ENJEKTÖR HIZLARI

2004 MEGANE II 16 DYN.SEDAN ARABAM VAR.BRC SİSTEM TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.YALNIZ BİR SORUM VAR.BİR FORUM SİTESİNDE FRANSIZ ARAÇLARDA ENJEKTÖR HIZLARI DİĞER ARAÇLARA GÖRE FAZLAYMIŞ..BİR MARKA (LANDI RENZO)HARİÇ DİĞER MARKALAR BU ENJEKTÖR HIZLARINA YETİŞEMİYORMUŞ.BU DA ÖZELLİKLE YÜKSEK HIZLARDA PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜ VE YAKIT TÜKETİMİ FAZLA OLUYORMUŞ...
    MARKA BELİRTTİM AMA...FRANSIZ ARAÇLARDA BÖYLE BİRŞEY VARMI EĞER DOĞRU İSE BRC ENJEKTÖRLERİ BU HIZLARA YETİŞİYORMU?? BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ.....

Cevap: FRANSIZ ARAÇLARDAKİ ENJEKTÖR HIZLARI

Verilen bilgi yanlış. Olayın hızla bir ilgisi yok. Aracınızda sadece benzin enjektörlerinin omajı düşüktür. Bunun için dönüşümde kullanılacak elektroniğin bu omajda çalışabilir olması gerekir. Yoksa enjektör hızıyla ilgisi yok.
    SEQUENT-24 MY 07 modelimiz aracınızla teknolojik uyumluluk içerisindedir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: FRANSIZ ARAÇLARDAKİ ENJEKTÖR HIZLARI

Alıntı woolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 MEGANE II 16 DYN.SEDAN ARABAM VAR.BRC SİSTEM TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.YALNIZ BİR SORUM VAR.BİR FORUM SİTESİNDE FRANSIZ ARAÇLARDA ENJEKTÖR HIZLARI DİĞER ARAÇLARA GÖRE FAZLAYMIŞ..BİR MARKA (LANDI RENZO)HARİÇ DİĞER MARKALAR BU ENJEKTÖR HIZLARINA YETİŞEMİYORMUŞ.BU DA ÖZELLİKLE YÜKSEK HIZLARDA PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜ VE YAKIT TÜKETİMİ FAZLA OLUYORMUŞ...
    MARKA BELİRTTİM AMA...FRANSIZ ARAÇLARDA BÖYLE BİRŞEY VARMI EĞER DOĞRU İSE BRC ENJEKTÖRLERİ BU HIZLARA YETİŞİYORMU?? BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ.....
    SEVGİLİ WOOLF , Bu bahsettiğiniz (LR) markalı kiti takan her servis BRC hakkında özellikle enjektörlerimiz hakkında bu tür yanlış şeyler söylüyorlar. Maalesef bu ahlaka aykırı ticari uygulamayı anlayabilmiş değiliz bu kocaelide de aynı. Adı geçen 5 ohm'un altındaki enjektörler 2000 cc manager, 2000 cc concorde ve 2000 modelin altındaki Safrane'larda bulunur. Bunun içinde bulduğumuz çözüm yolları zaten vardır ancak sizin için endişe edilecek bir durum yoktur, yüzlerce megane'da başarılı bir şekilde BRC montajı yapılmıştır, gerekli referansları yine forumlarımızda bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

+ Konu Cevaplama Paneli