+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Smile FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Arkadaşlar ben aracıma YALDIZLAR Oto Gaz Sistemi BRC MY-07 Simit tanklı lpg dönüşümnü 17.11.2007 Cumartesi günü yaptırdım. Şu ana kadar 300 km yol yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sadece Simit tank olduğu için gösterge çok yanıltıyor. LPG nin tamamı bitmeden veya aynı lpg istasyonu, aynı tabancadan dolum yapmadan ölçme yapamıyorsunuz.
    Bakalım şuan evime yakın bir istasyondan aldım üçüncü depoda nekadar yaktığını öğreneceğim. Şuan km başına 0,152 ytl yakıyor gibi görünüyor.
    LPG dönüşümü düşünen tüm ford focus kullanıcılarına tavsiye ederim.

YALDIZLAR Oto Gaz Sistemleri LTD. ŞTİ. Firmasına ve çalışanlarına buradan teşekkür ederim. Ellerinize sağlık....

Cool Cevap: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Mrb. maksimus. Tşekkürler çok güzel yazmışsın. Hatta öyleki insanın okuduğu zaman hemen gidip Yaldızlar otodan taktırası geliyor. Peki bizler senin yaldızlar otonun bir üyesi olmadığınından nasıl emin olabiliriz? Biliyorsun burası Türkiye... Bu arada ben basit bir devlet memuruyum. Herhangi bir şirket falan bilmeme. Hatta bende Lpg taktırmak için araştırma içerisindeyim. Bilginize...

Cevap: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Gerek Yaldızlar Otogaz'ın, gerek diğer 2A Mühendislik Bayiilerinin böyle bir şeye ihtiyacı bulunmamaktadır. 2A Mühendislik Servisleri, gereken bilgi ve teknik donanıma fazlasıyla sahiptirler.

Saygılarımızla.

Alıntı ctnp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb. maksimus. Tşekkürler çok güzel yazmışsın. Hatta öyleki insanın okuduğu zaman hemen gidip Yaldızlar otodan taktırası geliyor. Peki bizler senin yaldızlar otonun bir üyesi olmadığınından nasıl emin olabiliriz? Biliyorsun burası Türkiye... Bu arada ben basit bir devlet memuruyum. Herhangi bir şirket falan bilmeme. Hatta bende Lpg taktırmak için araştırma içerisindeyim. Bilginize...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Thumbs down Cevap: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Gerek Yaldızlar Otogaz'ın, gerek diğer 2A Mühendislik Bayiilerinin böyle bir şeye ihtiyacı bulunmamaktadır. 2A Mühendislik Servisleri, gereken bilgi ve teknik donanıma fazlasıyla sahiptirler.

Saygılarımızla.

Özençler 2A Çorum otogaz

Sayın ctnp,
    Firmamız 10 yıldır bu sektörde faliyet göstermektedir.Bu vesile ile Sn maximus a memmunuyetinden dolayı teşekkür ederiz istediğiniz taktirde ilgili müşterinin iletişim bilgilerini size verebiliriz yanlış düşündüğünüzü belirtmek ister saygılar sunarız.
    Not:Konuya ilgi gösteren bayi arkadaşlara da teşekkür ederiz.
    Saygılarmızla;

Wink Cevap: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Sayın CTNP,
    Ben önceki yazımda sadece teşekkür niyetimi belirttim. Öncelikle bunu belirtmek isterim. Amacım kimsenin reklamını yapmak yada yönlendirmek değildir. Saygılarımla...
    Evet arkadaşlar bir kaç depodan sonra ölçümlerimi tamamladım.
    Kullanıma bağlı olarak şehir içinde 0.152 ytl ile 0.162 ytl arasında değişim gösteriyor. Bence bu yakıt sarfiyatı gayet iyi gibi görünüyor.

MRB. MAXİMUS. ANLAŞILAN GÜVENSİZLİĞİM FAZLA TEPKİ ÇEKMİŞ. AMA BENİM BU YAZ BASİT BİR HARARET SORUNU YÜZÜNDEN YAŞADIKLARIMI SEN DE YAŞASAYDIN BAKALIM BENİM KADAR GÜVENİRMİYDİN KARŞINDAKİNE. NİCK0264 ÜN BAŞINA GELENLER FAZLASIYLA BENİMDE BAŞIMA GELDİ VE BU YÜZDEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI. KOCA YAZ VE TATİL BANA ZEHİR OLDU. BÖYLE BASİT BİR SORUNDA BU KADAR UĞRAŞMIŞ OLSAYDIN LPG TAKTIRMA KONUSUNDADA BU KADAR TİTİZ OLURDUN. ANLADIĞIM KADARI İLE SENİNDE ARACIN 2001 SEDAN. EĞER BAŞINA BÖYLE BİR SORUN ELMEDİYSE HER AN GELEBİLİR HABERİN OLSUN. ÇÜNKÜ BU BÜTÜN FOCUSLARDA OLUYORMUŞ. VE İNA USTASINI BULAMADINMI AYVAYI YEDİN. BENİM SORUNUM HALA HALOLMADI. ÜSTÜNEDE ARABA MAHFOLDU. NİCK 0264 TEN BAHSETTİĞİ USTANIN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ İSTEDİM. VE SENİN YERİNDE OLSAM BENDE AYNI USTANIN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ALIRDIM. BEN CEVAP BEKLİYORUM NİCK0264 TEN . EMİNİM BİR GÜN İHTİYACIN OLACAK. O ZAMAN SORUNU LPG DE ARAMA . YALNIŞ ANLAŞILDIM PARDON AMA DEDİĞİM GİBİ BURASI TÜRKİYE VE MALESEF BURADA PARA İÇİN HER ŞEYİ YAPACAK BİR SÜRÜ İNSAN VAR. TEKRAR PARDON.

Bütün focuslarda oluyor diye bir şey olamaz, lpg montajı yaptığımız hiç bir Ford aracında hararet problemi yaşamadık. Başka yerlerde montajı yapılmış olup bize müraacat eden 5-6 tane Focus'un da problemini çözdük.

2A nın forum sayfalarına yansıyan bir örneğin linki http://www.2a-lpg.com/forum/showthread.php?t=2864

Uğrayın, sizin de sorununuzu çözelim

İyi Günler

MRB. MAXİMUS. ANLAŞILAN GÜVENSİZLİĞİM FAZLA TEPKİ ÇEKMİŞ. AMA BENİM BU YAZ BASİT BİR HARARET SORUNU YÜZÜNDEN YAŞADIKLARIMI SEN DE YAŞASAYDIN BAKALIM BENİM KADAR GÜVENİRMİYDİN KARŞINDAKİNE. NİCK0264 ÜN BAŞINA GELENLER FAZLASIYLA BENİMDE BAŞIMA GELDİ VE BU YÜZDEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI. KOCA YAZ VE TATİL BANA ZEHİR OLDU. BÖYLE BASİT BİR SORUNDA BU KADAR UĞRAŞMIŞ OLSAYDIN LPG TAKTIRMA KONUSUNDADA BU KADAR TİTİZ OLURDUN. ANLADIĞIM KADARI İLE SENİNDE ARACIN 2001 SEDAN. EĞER BAŞINA BÖYLE BİR SORUN ELMEDİYSE HER AN GELEBİLİR HABERİN OLSUN. ÇÜNKÜ BU BÜTÜN FOCUSLARDA OLUYORMUŞ. VE İNA USTASINI BULAMADINMI AYVAYI YEDİN. BENİM SORUNUM HALA HALOLMADI. ÜSTÜNEDE ARABA MAHFOLDU. NİCK 0264 TEN BAHSETTİĞİ USTANIN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ İSTEDİM. VE SENİN YERİNDE OLSAM BENDE AYNI USTANIN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ALIRDIM. BEN CEVAP BEKLİYORUM NİCK0264 TEN . EMİNİM BİR GÜN İHTİYACIN OLACAK. O ZAMAN SORUNU LPG DE ARAMA . YALNIŞ ANLAŞILDIM PARDON AMA DEDİĞİM GİBİ BURASI TÜRKİYE VE MALESEF BURADA PARA İÇİN HER ŞEYİ YAPACAK BİR SÜRÜ İNSAN VAR. TEKRAR PARDON.

BRC
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Question Cevap: FORD FOCUS GHIA 2001 SEDAN MY-07

Tekrar Merhabalar..
    Arkadaşlar daha önceki mesajlarımda aracıma BRC MY 07 model LPG dönüşümü yaptırdığımı söylemiştim. Aracımda (Ford Focus Ghia 2001 Sedan) LPG dönüşümü yapıldıdığından beri frene debrijafla bastığımda rolantinin hafif yükselip ve sonra normale dönme sorunu vardı. Tabii ben bunu aracın çalışmasında, çekişinde ve normal çalışma düzeninde bir sorun olmadığı için arıza olarak görmedim. Sonradan Yaldızlar firmasını bu sorun için aradığımda Boğaz Kelebeğini temizletmem gerektiği bilgisini aldım. Temizlettikten sonra tekrar kendilerine giderek ayar yaptırmam gerektiğini söylediler. Tekrar hatırlarmak istiyorum aracımın çekişinde ve çalışmasında herhangi bir sorun bulunmuyor. Sizce benim bu Boğaz Kelebeğini gerçekten temizletmem gerekiyormu?Yada başından böyle bir olay geçen arkadaş var ise yardımcı olursa sevinirim.
    Saygılarımla...

Sayın Maximus,

Boğaz kelebeğinizi ücretsiz temizleyelim, Aracınızın lpg ayarlarını da tekrar yapalım. sorun düzelecektir.

Saygılarımızla

Alıntı maximus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar Merhabalar..
    Arkadaşlar daha önceki mesajlarımda aracıma BRC MY 07 model LPG dönüşümü yaptırdığımı söylemiştim. Aracımda (Ford Focus Ghia 2001 Sedan) LPG dönüşümü yapıldıdığından beri frene debrijafla bastığımda rolantinin hafif yükselip ve sonra normale dönme sorunu vardı. Tabii ben bunu aracın çalışmasında, çekişinde ve normal çalışma düzeninde bir sorun olmadığı için arıza olarak görmedim. Sonradan Yaldızlar firmasını bu sorun için aradığımda Boğaz Kelebeğini temizletmem gerektiği bilgisini aldım. Temizlettikten sonra tekrar kendilerine giderek ayar yaptırmam gerektiğini söylediler. Tekrar hatırlarmak istiyorum aracımın çekişinde ve çalışmasında herhangi bir sorun bulunmuyor. Sizce benim bu Boğaz Kelebeğini gerçekten temizletmem gerekiyormu?Yada başından böyle bir olay geçen arkadaş var ise yardımcı olursa sevinirim.
    Saygılarımla...

BRC
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

+ Konu Cevaplama Paneli