+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: manifol?

manifol?

merhabalar üyeliğimin ilk dakikaları. ancak üye olmamdaki en büyük etken siz ustaların ve tecrübelilerin anlattıklarını paylaşmak içindi.

ben özellik aracın teknik özelliklerinden pek anlamam ancak devir birazda hesap devri oldu. ve tabi bizlermi geç kalıyoruz yoksa canım ülkemizi yönetenlermi çok hızlı ( lpg fiyatı benzine yaklaştı da)orası karışık.
    Valla birebir kimi görsen herkes işine uygun olanı cevap veriyor. alın size bir örnek.
    lpg taktırdım 3 hafta oldu her ne kadar aşldığım yere götürsemde her defasında hararet maşşaallah alıp gidiyor vede radyatörden su eksiltiyor. sorunum ise sıralı taktırmamış olmasından acaba (ki dediklerine göre manifoldu plastik olanlar sıralı takmalılarmış) aracımdaki manifold plastikmi oluyor. eğer bir sürede böyle giderse lpg yi geri çıkartmak istemekteyim. lütfen beni bu konuda aydınlatınız. şimdiden teşekkürler.

Cevap: manifol?

Aracınızın markasını, modelini, tipini v.s. hiç bir bilgi vermemişsiniz.
    Nasıl yorumda bulunabiliriz ki?
    Araç su eksiltiyorsa, nereden eksilttiğini bulmanız lazım. LPG buharlaştıcısına bağlantılarda veya regülatörün kendisinde bir kaçak olabilir.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler