+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAHTE BRC REGÜLATÖR

Exclamation SAHTE BRC REGÜLATÖR

malatyada brc bayisinden regülatör aldım ve montajını orada yaptırdım. 1 hafta sonra gittim gaz ayarı yaptırdım. bir türlü rölantiyi ayarlayamadılar.benzinde problem olmayan rolanti lpg de sorun çıkartıyordu. sonra bir düzeldi bir bozukluk devam ettim. geçenlerde başka bir ustaya götürdüm regülatörün sahte olduğunu söyledi aldırış etmedim çünkü bayiden almıştım. ertesi gün elazığa gedim ve başka bir ustaya götürdüm rölanti için beynin sahte olduğunu ve bu problemin onda kaynakladığını söyledi böyle bir olurmu sahte regülaör diye 2 A mühendislik

Cevap: SAHTE BRC REGÜLATÖR

Malatya servisimiz AR-CA GÜVEN OTOGAZ-Murat Güven' dir.
    Elinizde ürünün orijinal olduğuna dair MTM firmasının garanti belgesi olması lazım. Bu belge üzerindeki seri no' su ile regülatörün seri No' sunu karşılaştırın.
    İthalatını yaptığımız AT 90 E modeli regülatörün daha sahtesinin yapıldığını görmedik, duymadık.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

peki neden bu tür bir şekilde açıklama yapılıyor. çünkü bu modelin yeni olduğunu bende biliyorum acaba neden ötürü bu rolanti ayarı yapılmıyor

SN.MİXTAPE
    1) Herkese inanmayın
    2) Aracınız hakkında hiç bilgi vermemişsiniz
    3) Benzin selenoidi benzin kaçırarak rolantiyi bozabilir
    4) Çare , sizin aracınızın montajını yapan servistedir. Çünki garanti belgeniz var ve bire-bir değiştirme hakkınız var niye servisinizde çözüme ulaşmıyorsunuz ?
    5) Hava filtrenizin ağzı kapatılınca rolanti iyileşiyormu
    kolay gelsin daha sağlam donelerle forumdan yardım isteyin, çözümde o kadar hızlı ve nokta atışlı olacaktır

mixtape bende aracıma lpg taktıracam hangi servisde taktırdın söylermisin o servise gitmeyelim en azından aynı sorun bizdede olmasın güven oto gaz dısında bir yere yaptırdın galiba.tşk.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler