+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracina lpg taktiracaklar dikkat

Ben yaklasik on yildir lpg li arac kullaniyorum. Enson focus aracima lpg taktirdim.
    sizlere tafsiyem bayinizi iyi secin rastgele yerlerde yaptirmayin bundan dolayi cani yanan cok arkadasim oldu.
    bu konuda size tavsiyem MAVI DENIZ Donusum arkadaslar yaptirmadan gidip bir gorun fikir alin yarali olacaktir.
    Ben iscilikten ve hizmetden menmun kaldim halada problemimi cozuyorlar.

Sn Falcon mesajinizin sonunda soyle diyorsunuz "halada problemimi cozuyorlar" acaba aracinizda surekli bir problem mi var diye geliyor insanin aklina obur taraftanda iscilikte ve hizmetten menmunum diyorsun bu isi pek anlayamadim saygilar

"hala da sorunumu cozuyorlar" cumlesi, montaji Mavi Denizler Otogaz  yapmamasina ragmen sorunu oldugunda firmamiz ozenle ilgilenip hicbir ucret karsiligi olmaksizin salih beyin araci ile ilgileniyor anlamindadir.Yanilmiyor isem sizin de fiat marea 1.6 16 v araciniz ile de ilgilenmistim hicbir ucret almadan!

Montaji "a" firmada ya da "b" firmada yaptirmis olmaniz hicbisey degistirmez.Kosulsuz musteri memnuniyeti 2a muhendislik gibi firmamizin da politikasidir.

Iyi gunler...

Mesut Bey, son zamanlarda sizinle ilgili olumlu mesajlari sik gormeye basladik forumda. Genellikle montaj yaptiran insanlar hep tesekkur ediyorlar. Bundan dolayi, ben de servise gitmeye karar verirsem arabayi size gostermeyi dusunuyorum.
    Benim 2003 1.2 16V Palio Speedgear (otomatik vites) arabamda Seq.24 var. Genel olarak memnun olmakla birlikte ozellikle hava sicakliginin 10 derecenin asagilarinda seyrettigi zamanlarda LPGye ilk geciste araba stop edebiliyor. Su siralar havalar sicak oldugundan bu sorun kendisini gostermiyor.
    Acaba hic bu tip arabaya montaj yaptiniz mi? Boyle bir sorunla size gelen oldu mu?
    iyi calismalar....
    Alinti:
    "hala da sorunumu cozuyorlar" cumlesi, montaji Mavi Denizler Otogaz  yapmamasina ragmen sorunu oldugunda firmamiz ozenle ilgilenip hicbir ucret karsiligi olmaksizin salih beyin araci ile ilgileniyor anlamindadir.Yanilmiyor isem sizin de fiat marea 1.6 16 v araciniz ile de ilgilenmistim hicbir ucret almadan!

Montaji "a" firmada ya da "b" firmada yaptirmis olmaniz hicbisey degistirmez.Kosulsuz musteri memnuniyeti 2a muhendislik gibi firmamizin da politikasidir.

Iyi gunler...

Edited by - speedgear Tarih: 23/05/2006 14:24:25

Sayin Speedgear...
    Aracinizla ilgili teknik problemleri giderecegimizi taahhut ediyoruz.Ne zaman isterseniz servisimize bekliyoruz.Evet ayni tip araca donusumumuz oldu.Bahsettiginiz sikintilara benzer sorunlar yasadik ilk zamanlar.Ancak su an sistem ile ilgili sorunumuz yok.

Iyi gunler...

Sn Mesut bey ben Sn Falcon a sormustum ama yerine siz cevapladiginiz icin tesekkur eder saygilar sunar hayirli isler dilerim.

Cevabiniz icin cok tesekkurler. Bu durumda size de uygunsa carsamba veya persembe gelmek isterim. Sizin yeriniz Yaldizlar otogazin da bulundugu ayni sanayii sitesi degilmi?
    iyi calismalar...

Alinti:

Sayin Speedgear...
    Aracinizla ilgili teknik problemleri giderecegimizi taahhut ediyoruz.Ne zaman isterseniz servisimize bekliyoruz.Evet ayni tip araca donusumumuz oldu.Bahsettiginiz sikintilara benzer sorunlar yasadik ilk zamanlar.Ancak su an sistem ile ilgili sorunumuz yok.

Iyi gunler...

Sayin Speedgear....
    25 05 2006 persembe gunu sizi atelyemize bekliyoruz.
    Adresimiz:88 oto sanayii sitesi 1.bolge 751sk. no:4 Ivedik - Ankara
    Tel:0312 395 99 91-92
    Fax:0312 395 99 93

Iyi gunler...

Yarin sabah gelirim oyleyse...
    Gorusmek uzere,
    iyi calismalar....

arkadaslar forumda nereye cevap yazacagimi bilmedigimden site yoneticisinden de ozur dileyerek buraya yazacagim....

benim 2005 VW GOLF 1.6 (FSI-degil) aracim var daha yeni aldim. arac daha 4000kmde ...

internetten bulabildim sitelere bakiyorum bir kac da bayii aradim henuz bu araca takildigini gormedim fotograflarda bile 1 adet bora var. 

site yonetimiz mm kadir bey sagolsun tanitim mail ini godermis ama takilabilen marka listesini bayii lerinin hizmetine sunmus...

uyelikle her hizmete ulasilabilecegimizi soylemesine ragmen en onemli kismi son kullaniciya
    kapatmasina bi anlam veremedim...

sorumun ozu benim aracimin aynisindan veya jetta olabilir model yili-km ozellikle yeni olan araclar hakkinda kullanicilardan veya bayiilerden ornek istiyorum...

bu arada ben taktirdigim zaman herturlu referans olmasi icin aracimi plakasiyla, fotografiyla bizzat cep telefonumu  yayinlatabilirim...(ilgilere duyrurulur 

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler