+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG ZAMLARINI PROTESTO EDELİM

LPG ZAMLARINI PROTESTO EDELİM

Arkadaşlar lpg ye yapılan zamları protesto etmek için bütün arkadaşlarımız 1 ay boyunca lpg kullanmayalım ve tanıdığımız insanlarıda ikna ederek lpg kullanmalarına mani olalım.Eğerki büyük firmalar bir gayret ve çaba içine girmezlerse bu protesto eylemini 1 ay daha uzatalım.Son zamlardan sonra araçlarımız nasıl olsa benzin ile yakıt olarak aynı seviyeye geldiler.Ben 1 ay boyunca lpg kullanmayacagım,şuan depomda boş durumdadır.

Cevap: LPG ZAMLARINI PROTESTO EDELİM

Size katılıyorum. Ama bizim gibi düşünen sayısının fazla olduğunu düşünmüyorum. Vatandaş neye yönelse önünü kesmek için adım atıyorlar. İnşallah protesto bir işe yarar

Angry Cevap: LPG ZAMLARINI PROTESTO EDELİM

Alıntı okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lpg ye yapılan zamları protesto etmek için bütün arkadaşlarımız 1 ay boyunca lpg kullanmayalım ve tanıdığımız insanlarıda ikna ederek lpg kullanmalarına mani olalım.Eğerki büyük firmalar bir gayret ve çaba içine girmezlerse bu protesto eylemini 1 ay daha uzatalım.Son zamlardan sonra araçlarımız nasıl olsa benzin ile yakıt olarak aynı seviyeye geldiler.Ben 1 ay boyunca lpg kullanmayacagım,şuan depomda boş durumdadır.
    bencede bişeyler yapmalıyız ama herkezin uyması gerekiyor yurt dışında bu birlik var ama bizde biraz zor vermişiz g..biiip..... kiraya bikere şimdide durma bağır
    :PDT_95:

Alıntı okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum arkadalar.Benim aracım 2400 cc Bende bir ay boyunca LPG kullanmıyacağım, ve 11 yıldır bu hükümetlerin LPG ile uğraşmalarından en çok mağdur olanlarından biriyim, çünki bu yoldan ben ve yanımda çalışan 7 kişi bu işten ekmek yiyoruz Ya bizle uğraşmaktan vazgeçerler yada bize yeni ekmek kapıları açarlar bıktık yaw Allah korkusu yokmu bunlarda !

Lpg'ye zam geldikçe(son zamanlarda genellikle benzine oranla daha fazla zam yapıldı)tasarruf oranı gitikçe azalıyor,insanın canı sıkılıyor.

Haaaa Arkadaşlar bu ara TOMDER DİE Bİ DERNEĞİMİZ VAR YAV unutmuşum o kadar sessiz ve teknik çalışıyorki bu işide halledecektir SESSİZ SEDASIZ Onlara güveniyorum büyüklerimiz ile ve gaz firmalarının yetkilileri ile olan yakınlık ve samimiyetliklerini duyuyoduk TOPLANTILARDA bence gürültü yapmayıp kendilerinin zaferini bekliyelim ... yoksa aidat toplıcak montajcı bulamııcaklar yakında hepimiz batıp gidiceez, bunu hiç istemezler diilmi

Zamlar dikkat edildiyse MEDYA' mızda hiç yeralmadı..
    Doğalgaz nedeniyle tüplü satışları her geçen gün satışları düşen LPG firmaları bunun acısını Otogaz' dan çıkarmaya çalışıyor.
    Bilançolarını düzeltecekler..
    ÖTV arttı tüm akaryakıt ürünleri zamlandı.. OK
    Petrol fiyatları düştü; benzine indirim, LPG ye keyfi zam.. Sahipsiz ülkem...

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Angry Cevap: LPG ZAMLARINI PROTESTO EDELİM

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğalgaz nedeniyle tüplü satışları her geçen gün satışları düşen LPG firmaları bunun acısını Otogaz' dan çıkarmaya çalışıyor.
    hocam medya medya değil çapulcu takımı kimin neresi açılmış onu gözetler cem abim kiminle sarılmış onu gözetler başka bi işleri yokki sanki herşey yolunda UYUTULUP SATILIYORUZ ARKADAŞLAR BU DURUMA DUR DEMELİYİZ MİLLETÇE
    :PDT_95:

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen dediğiniz gibi sahipsiz ülkede bir takım insanlar....!!!! cirit atmakta;

baktılarki millet LPG ye dönüyor , benzinden kazıklamak için ellerinden geleni yapıyorlar ; vah benim ülkemin garip insanları ...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

FS Otogaz olarak bizde LPG zammını protesto ediyoruz...

+ Konu Cevaplama Paneli