+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 Model megane 2 1.6 ya hangi ürününüz uygun

2007 Model megane 2 1.6 ya hangi ürününüz uygun

2007 model megane 2 aracım var Brc marka sıralı sistem lpg taktırmak istiyorum.aracıma Brc hangi serisi daha uygun aceba Brc fast mı yoksa Brc sequend 24 mü bilgi verirseniz sevinirim.en son çıkan hangisi.teşekkürler.kayserideki brc servisiniz hangisi?

Cevap: 2007 Model megane 2 1.6 ya hangi ürününüz uygun

Fast modelini getirmiyoruz ve destek vermiyoruz. Mağdur olmamanız için Yetkili Servislerimiz' de SEQUENT-24 MY07 modelimizi taktırmanızı öneriyoruz.
    iyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim.brc sequent my 07 demişiniz megana uygun olan serimi bu sitenizden aldığım yeni bilgilerde sequent my 1.10,1.13 çıktı gb mesajlar okudum bunlar 07 den dahamı gelişmiş modeller yada araç özelliklerine göremi belirleniyor.teşekkür ederim.

Versiyonlar, LPG kalibrasyonu esnasında kullanılan programlarla ilgili. Ürünlerle bir ilgisi yok. En gelişmişi SEQUENT-24 MY 07 modelimiz. Kullanılan en yeni versiyon ise 1.14

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Sevgili avsaroğlu benim de 2005 megane sedan tekno paket arabam var 5 ay önce MY O7 taktırdım Konyada duyduğun sıkıntılardan hiçbirisini yaşamadım gayet memnunum ben öğretmenim 350-400 ytl benzin parası veriyordum şimdi 180 ytl veriyorum belki de daha az şehir içi 145-150 şehir dışı 130-135 ykr yakıyor perfrmans aynı hiç hissetmezsin bile rahat rahat kullan ama Renault servisi kabul etmiyor garanti dışına çıkarıyor servise almayız dediler bakalım yazın göreceğiz ayrıca Kadir abiye güvenebilirsin hiç çekinmeden yardımcı olur ben çok gördüm elinden geleni yapıyor güle güle kullan sevgilerimle

hocam teşekkür ederim yorumlarınızdan ötürü.servise sordum lpg taktırmayı düşünüyorum ne diyorsunuz diye tavsiye etmiyoruz dediler peki taktırsam garanti kapsamından çıkarmı dedim yok dediler lpg dışındaki motor aksamında garanti devam eder dediler.bakalım hocam hayırlısı bende brc taktıracagım ama takanlar bile birbirini kötülüyor yanlış ifadalar veriyor.birine gittim fast yeni çıktı dedi burda sordum üretimi durmuş bir modelmiş hayırlısı inşallah iyi insanların karşısına çıkarız iyi ustaların elinden geçer işçilik.Allaha emanet olun.saygılar.brc sistemlerinin yetkili bayiler arasındaki fiyat farklılıklarının sebebi ne olabilir onu merak ediyorum.aydınlatırsanız sevinirim.

Brc sequend my 07 nin fiyatı

Brc sequend my 07 nin fiyatı baylerinizde değişik fiyata bunun nedeni ne olabilir.fabrika olarak standart fiyatınız varmı.teşekkürler

Sevgili Avşaroğlu bu sayfada yetkili servisler listesi var memleketin neresi ona göre bak oradan fakat Konya yakınsa oraya gel ve orada taktır çünkü en deneyimli BRC servisi orası yok orası uzaksa o listdeki bayiler de deneyimlidir çünkü 2A Mühendislik oraya başını ağrıtacak bir servis koymaz arıca arabana taktıracağın en uygun sistem MY O7 dir sakın kafanı karıştırma hiç düşünme onu taktır fast modeli eski sequent 24 vardı şimdi onun üst versiyonu çıktı o da MY O7 fiyat farkı niye bilmiyorum Kadir abim cevaplasın o soruyu fakat kesinlikle yetkili bir servise taktır varsın biraz pahalı olsun dışarda daha ucuza takarlar fakat sonra arıza daarıza der durursun çok memnun kalırsın yine de Kadir abime bir danış o seni yönendirir servisleri de yetkili ve garantilidir garantiden de bir sorunun olmaz arabalarımız aynı olduğuna göre sen de rahat edersin sevgilerimle elimden geldiği kadar yardımcı olurum istediğini sorabilirsin akbiyikfatih@mynet.com

Merhaba,kusura bakmayın benimde bir sorum var.Cevaplarsanız sevinirim.Benim aracım 2001 Scenic 1,6 16 valf ne öneririsiniz?Servis listesinde Isparta da servis yok en yakın Antalya ve Konya var.Ancak en ufak problem için oralara gitmek te pek mantıklı görünmüyor.Brc istiyorum ancak şehirden dolayı sıkıntı olacak gibi.Saygılarımla.

Alıntı mhmuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,kusura bakmayın benimde bir sorum var.Cevaplarsanız sevinirim.Benim aracım 2001 Scenic 1,6 16 valf ne öneririsiniz?Servis listesinde Isparta da servis yok en yakın Antalya ve Konya var.Ancak en ufak problem için oralara gitmek te pek mantıklı görünmüyor.Brc istiyorum ancak şehirden dolayı sıkıntı olacak gibi.Saygılarımla.
    SAYIN MHMUZUN;

Aracınıza uygun olan sistem BRC MY-07 dir.standartlara uygun bir montaj ve MY-07 nın hassas kalibrasyonundan sonra sıkıntı yaşamassınız.sadece belli periotlardaki bakımlarınız için yetkili servislerimize gitmeniz gerekir.Aynı şehirde olup hafta 1 lpg ayarına gitmektense yılda 1 kere 2A Bayisine gitmek sanırım daha mantıklı olur şimdiden lpg ile güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli