+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MAVI DENIZLER + Ford Mondeo 2.0 Ghia Otomatik

18.05.2006 Persembe gunu Ford Mondeo 2.0 Ghia Otomatik aracima Ankara Mavi Denizlerde Sequent 24 Sirali sistem LPG kiti taktirdim. 

Oncelikle Mavi Denizler firmasina konuya bakis acilari , bilgi ve becerileri ve musteri ilskilerindeki duzeylerinden dolayi tesekkur ederim. Otomotiv sektorunde bu tip duzenli ve duzeyli firmalar oldugunu tahmin edemezdim. 

Aracimda performans olarak bir kayip hissedemedim. Her sey ayni gibi . Hatta cogu zaman LPG ile gittigime inanamadigim icin Kontrol anahtarinin uzerindeki Ledlere bakma geregi duyuyorum. 

Tuketimle ilgili degerleri ilerki gunlerde bildirecegim . Resimde ekleyecegim.

Mavi Denizler firmasini ve tabiki BRC Sequent 24 u herkese tavsiye ederim . Cekinecek ve korkacak hic bir sey yok . Teknik bir alanda servis hizmeti veren bir firmanin sahibi olarak soyluyorum , bu adamlar isi biliyorlar ve geregi gibi yapiyorlar. 

Saygilarimla 

Bahadir ALTUN

Duzenleyen - uzayas Tarih: 23/05/2006 14:21:55

Arkadaslar 50 YTL lik LPG ile 325 Km yok yaptim buda Km de 154 krs yakiyor demektir. Benzinde ise 325krs -350krs  arasi yakiyordum. 

Mavi denizlerden Tuncay beyin ekleyecegini umdugum resimler nedeni ile  hanuz resim eklemedim Pazartesi eklerim. 

Saygilarimla 

Bahadir ALTUN

19.06.2006 da yani bir kac gun once Ankara Balikesir Ankara yolculugu yaptim. Cruse control ile 95 Km ortalama hizla yolculugu tamamladim.  125 Ytl lik LPG ile 1050 Km yol yaptim.

125/1050 = 119 Kurus   

Sehir icinde ise 55 Ytl lik Lpg ile surmeye bagli 325 - 375  km arasi yol yapabiliyorum . 

55/ 325 = 169 Kurus

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler