+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen beni bilgilendirirmisiniz

lütfen beni bilgilendirirmisiniz

98 opel astra ecotec aracım var. Aracı aldığım arkadaş sıralı sistem yerine mikserli lpg taktırmış. Bundan bir hafta öncesine kadar hiçbir sorunu yoktu fakat son bir haftadır araç gazdan benzine geçiş yapıyor ben gaza alıyorum o benzine hatta bazen 10 saniye içinde 23-30 kez geçiş yapıyor. (bu arada seçici anahtarım otomatik motor devri 3000 olduğunda kendisi direk gaza alıyor) tamirciye götürdüm birisi anahtar bozuk dedi 90 ytl verdim ne yazıkki anahtarım sağlam çıktı, başka bir ustaya götürdüm kablo fazla dedi temizlik yaptı başka yere gittim araba ustanın eline gelince hiçbir sıkıntı yapmadı

fakat dün akşam birşeyin farkına vardım. Aracımdaki elektrik sarfiyatı arttığında bu geçiş fazlalaşıyor. Yani kaloriferi 2 yada üstü devirde çalıştırdığımda, arka cam rezistansını açtığımda geçişler başlıyor fakat araba soğukken bu durumlarda bile çok az yapıyor ısındıktan sonra arızaya geçiyor.

Çok karmaşık anlattım sanırım ama gerçekten benimde kafam çok karıştı ve şu anda arabamdan soğumak üzereyim. Lütfen bilgi ve yardımlarınızı benden esirgemeyin. Şimdiden ilginize ve yardımlarınıza teşekkür ederim.

Cevap: lütfen beni bilgilendirirmisiniz

Aracınızdaki sistem ne marka belirtmemişsiniz !her markanın çalışma prensibi farklı

.....

Arkadaş açtığı başlığı unutmuş :PDT_136:
    Hangi konuda bilgilendirme istiyorsunuz?

+ Konu Cevaplama Paneli