+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karbüratörü deldirdim 405 pejo

Karbüratörü deldirdim 405 pejo

DEDİLER DİYENLERİN BOŞ KONUŞTUĞUNU DENEMEDEN SONRA ANLADIM GAZ YAKIT SARFİYATINI SALLAMA ATIYORLAR KARBURATÖRÜ DELDİRDİM İKİ YANDAN BENZİNLİ GİBİ GİTTİ SABAH TÖVBA ÇALIŞMADI TIPA YAPTUIM ORJİNAL MİKSER TAK DEDİLER HADİ BABAM ONUDA YAPTIK YOK ESKİSİ MERSEDES MİKSERİYMİŞ ŞEHİR İÇİNDE 200 KURUŞ UZUN YOLDA 132 KURUŞ YAKIYORDU KEŞKE ELLEMMESEYDİM ŞİMDİ SON YAKIT ÇLÇME İŞLEMİ BİTTİSİN ESKİSİNİ TAKACAM 1900 CC MOTOR DÜZ VİTES BAKIMLI ARABAM SORUYORUM AYNI ARABA KULLANLARA 140 YAKIYO DİYO TÖVBE YALAN "2A BUHARLAŞRICININ YANINDA İKİ VİDA VAR ALYAN ANAHTARLA AYAR YAPILIYOR BU İKİSİNİ GÖREVİ NEDİR SAOLUN

Cevap: Karbüratörü deldirdim 405 pejo

Krallık yarışmasında , sağır kurbağa birinci gelerek kral olmuş , Niye biliyormusun kardeşim.
    İşitme duyusu olan kurbağalar , çevreden gelen (bu zorlu yarıştan sağ çıkamazsınız ) seslerine kulak vererek yarıştan vaz geçmişlerde ondan...Sağır kurbağa bunları duymadığı için sonuna kadar devam etmiş ve KRAL OLMUŞ Yaani sende 132 krş beğenmeyip alicenaplıklar yapmışsın be birader, bir skooder bile (Tek silindirli 250 cc) 100 kuruşun üstünde yakıyor...
    Alyan vidayı falan boş ver sen bisikletle idare et çünki o bahsettiğin alyan vidalar yakıtı değil rolantiyi ayarlıyor.

+ Konu Cevaplama Paneli