+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "psa" zedeler kulübü

"psa" zedeler kulübü

Lütfen psa modül ile ilgili sorunu olanlar burada toplanalım. Konu çok dağılıyor ve sağlıklı bir sonuç çıkmıyor. Özellikle bu modülü taktıranlar tecrübelerini aktarabilirmi. Ben de peugeot partner var ve yol bilgisayarı yok. Psa modül aracıma takıldı. Fakat ibre çok oynuyor. Bir bakıyorum ilk çizgide. Kontağı kapatıp biraz durduktan sonra bir bakıyorum 3. çizgide. Yani bana göre olması gereken yerde. Sonra bir daha aynı şey oluyor. Sizde de böyle mi oluyor?

Cevap: "psa" zedeler kulübü

daha geçen hafta tüp takıldı,psa bakıyorum ne dir ne değildir diye..acaba başka çözümü yok mu?

Sn müfit PSA mödülü sizin gözlemlediğiniz şekilde çalışıyor yani araç çalışırken benzin göstergesi düşüyor fakat aracı stop edip tekrar çalıştırdığımız zaman gösterge normal yerine gelir modül takılı olmayan araçlar da ise araca benzin ikmali yapılmadığı sürece gösterge normal yerine gelmez.İyi çalışmalar

sayın 2a yetkilisi
    2000 model 406 sv 2000cc motorda göstermiş olduğunuz yere baktım psa yazıyor.1-2 güne kadar BRC lpg dönüşüm yaptırıcam.nasıl bir sistem takılması gerkir. my 07 mi.servise arabaya özel kit sistemi istememi sölemem gerekirmi.tşk ler...

psa modülünün fiyatı ne kadar acaba?

Fiat ve montajı konusunu yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.İyi çalışmalar

Sevgili arkadaşlar

2 çeşit araç vardır
    a) psa kullanılarak sonuç alınanlar (Bu tip araçlarda ilave ücret alınır)
    b) yol bilgisayarı rolesi ile sonuç alınanlar (Bu tip araçlarda ücret alınmaz)

Sebebi ise aradaki fiyat farkından kaynaklanır.
    sevgi ile kalın

Alıntı murat10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın 2a yetkilisi
    2000 model 406 sv 2000cc motorda göstermiş olduğunuz yere baktım psa yazıyor.1-2 güne kadar BRC lpg dönüşüm yaptırıcam.nasıl bir sistem takılması gerkir. my 07 mi.servise arabaya özel kit sistemi istememi sölemem gerekirmi.tşk ler...
    motorun neresine bakıyoruz bu yazı için? bende 206 1.6 16v var

Alıntı gurelcem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorun neresine bakıyoruz bu yazı için? bende 206 1.6 16v var
    Hımm.

Diğer sayfaya önce yazdığım için aracınızın marka ve tipini bilmediğimi belirtmiştim

Bu araçta mutlaka PSA kullanılması gerekiyor. Ve bu ücrete tabiidir.

Exclamation Cevap: "psa" zedeler kulübü

saygı değer forum yetkilileri benim aracım megane 2 1 hafta nce brc taktırdım bende de benzin harcıyor gibi görünüyor sizce psa takılması gerekirmi şöyle bir şey kafama takılıyor benzin harcıyor gibi devam edecek belli müddet sonra benzin ışığı yanacak benzin olduğu halde öyle değilmi sonra illaki benzinmi almam gerekecek sizce bo sorunu brc yetkilileri halletmesi gerekmez mi psa fiyat almadan nedersiniz olabilrmii fıransız arabasına bindiğime şimid pişman oldum:OK:

+ Konu Cevaplama Paneli