+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG-KALFALIK USTALIK BELGESI

Sayin Montajci arkadaslar;

LPG montaj bakim onarim meslegi,
    Mesleki Egitim Merkezi kapsamina alinmistir. Bu nedenle oncelikle isyeri sahipleri olmak uzere en kisa zamanda size en yakin merkeze muraacat etmeniz gerekmektedir. 
    Ayrica calisan teknik peronelin her biri muracaat ederek bu belgeyi alabilir. Bu belge bana lazim olmaz demeyin, ileride bir kurum bizlerden isterse zor durumda kalmayalim.
    Bu konuda gelecek sorulara buradan cevap verilecektir.
    Bilginize sunulur.

Necmi YILMAZ
    Mesleki Egitim Merkezi
    Motor Bolum Ogretmeni

www.isarotomotiv.com

ISAR OTOMOTIV LTD. STI.
    SAKARYA

BU BELGE NE ZAMANDA VE NASIL ALINIR.

Sayin Zeynel;
    En kisa zamanda size yakin olan Mesleki Egitim Merkezine muracaat ederseniz size yardimci olacaklardir.

UYSALOTOGAZ OMER UYSAL BUNDAN YAKLASIK 1 AY ONCE BIZI DE MESLEKI EGITIM MERKEZINE CAGIRDILAR GITTIK BU KANUN HENUZ GUNDEMDE OLMADIGIN SOYLEDILER BU KANUN YENIMI CIKTI IYI CALISMALAR

Her Ilde Mesleki Egitim Kurulu hangi meslek dallarinin uygulama kapsamina alinacagini ve bununla ilgili takvimi belirliyor.Cogu ilde, Motorlu Araclar LPG Sistemleri Bakim ve Onarimciligi ciraklik egitimi uygulama kapsamina alinmistir.Buna gore; a) 18 yasini doldurmus olup, kamu ve ozel sektore ait isyerlerinde calismis olanlar kalfalik sinavina girmek,b) 16 yasini doldurmus olanlar intibak egitimine tabi tutulduktan sonra kalfalik sinavina girmek,c) Kalfalik belgesi sahibi olup, 22 yasini doldurmus olanlar ustalik sinavina girmek icin bulunduklari illerdeki Mesleki Egitim Merkezlerine muracaat etmeleri gerekmektedir.

Kadir beyin cevabina bir duzeltmede bulunmak istiyorum. Bazi illerde degil, kapsam tum illerde alinmistir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler