+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: REZZO

REZZO

sıfır rezzo ya lpg taktıran var mı?
    Görüşleriniz benim için önemli.
    şimdiden teşekkür ederim.
    saygılar,

Cevap: REZZO

Alıntı sevimli25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır rezzo ya lpg taktıran var mı?
    Görüşleriniz benim için önemli.
    şimdiden teşekkür ederim.
    saygılar,

merhaba sayın sevimli25,
    chevrolet yetkili servisi opis aş. olarak chevrolet araçlara garanti dahilinde brc marka lpg montajı yapmaktayız. eğer ankara' da iseniz sizi servisimize bekliyoruz. çayımızı, kahvemizi içip yapılan montajlarımızı inceleme şansı bulabilirsiniz. SAYGILAR

OPİS AŞ.
    SEÇİM SK. NO:2-4 İSKİTLET ANKARA
    0312 3421020 / 136 - 164

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

OPİS AŞ.
    OPEL YETKİLİ SERVİSİ
    SEÇİM SK.NO:2 İSKİTLER / ANKARA
    0312 3421020 / 136-164
    [/CENTER]

merhabalar yeni üyeyim
    aracıma lpg taktırmak istiyorum.Ama kararsızım lpg konusunda pek bilgim yok ve marka olarak "BRC ve PRINS" tavsiye edilmekte ama aralarında ne gibi farklar var bilmek istiyorum bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Biraz fiyat farkı var o kadarını biliyorum performans olarak fark varmıdır?
    aracım 2005 model rezzo

Kullandığınız aracın üreticisi ürünlerimizi kullanmaktadır.Yetkili bayilerimizde yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.Aracınıza MY-07 montajı yapılacak.Firma olarak diğer markalar hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.İyi çalışmalar

Sıfır rezzoyu ben gecen ay lpg sistemi takılmış vaziyette aldım.Yetkili servisce giderilen bir iki sorun dışında şu anda herhangi bir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim, tabi şu ana kadar satın almadıysanız.
    2A tekniğede bir sorum olacak, mocan isimli servisinizin vermiş oldugu multivalf değerlerini girince seviye göstergesi sanırım düzeldi gibi ancak şimdide benzinden gaza geçiş süreci uzadı sanki.İlk aldıgımda hemen bir süre sonra gaza geçiş yapan araç şimdi biraz daha geç geçiyor.Acaba dereceyi en alt seviyesine düşürtürsemmi.Karabağlardaki servis elemanı olan melih isimli arkadaş oldukça olumlu yaklaşımla istenilen ayarları yaptı sağolsun.
    Saygılar, iyi çalışmalar.

Multivalf değerleri ile benzine geçme süresinin herhangi bir ilişkisi yoktur.Geçiş sıcaklığını kontrol ettirebilirsisiniz ideal değer soğuk motor da 40 sıcak motorda 50 derecedir iyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler