+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARACIMA LPG TAKTIRKMAK İSTİYORUM AMA...

Question ARACIMA LPG TAKTIRKMAK İSTİYORUM AMA...

MERABA. aRACIM 2001 FORD FOCUS CHİA SEDAN OTOMATİK VİTES. öNCELİKLE ARACIMA NASIL BİR SİSTEM TAKTIRMALIYIM? BU SİSTEMİN GÜVENİLİRLİĞİ VE GARANTİSİ NEDİR? BU MODELE YAKIN ARACINA LPG TAKTIRAN ARKADAŞ VARSA TAVSİYE EDİYOR MU? RUHSAT İŞLEMLERİDE HALLEDİLİYOR MU? UZUN SÜREDİR ARAŞTIRIYORUM FAKAT TATMİN EDİCİ BİR CEVAP ALAMADIM ŞİMDİYE KADAR. VE SON OLARAK RUHSAT İLEMLERİ İLE İLGİLENİLİYOR MU? BÜTÜN HEPSİNİN MALİYETİ PEŞİN OLARAK NE KADARA MAL OLUR? GARANTİ SÜRENİZ NE KADAR? BU KONUDAKİ YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. BU ARADA İÇERENKÖYDE İKAMET EDİYORUM. EN YAKIN SERVİS NEREDEDİR? İLGİNİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER. YÖNETİCİ YARDIMI YANINDA ARKADAŞLARIN YORUMLARIDA BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!

Cevap: ARACIMA LPG TAKTIRKMAK İSTİYORUM AMA...

SAYIN CTNP ; Ford focus 1.6 aracınıza uygun sistem brc my-o7 dir.Sistem aracınızın benzin degerlerini en iyi şekilde kalibre edip lpg ecusune gönderir yapmış oldugu hassas kalibrasyon ile herhangi bir sorun yaşamazsınız.BRC MY-07 nın garantı suresı 2 yıl - 100.000 km dir , bu sure zarfında aracınız yetkili 2A bayılerının grantısı altındadır.garantı belgenız ınternet uzerınden hazırlanıp sıze verılecektır( burda garantı acısından dikkat etmenız gereken şey montajı yetkili 2A bayısınde yaptırmanız)ruhsat işlemlerinin toplam maliyeti : 200.00ytl dir( FENNİ MUAYENE 105.00+SIZDIRMAZLIK :25.00+RUHSAT YAPRAKLARI:60.00+EK-1 BELGESİ:10.00) Bazı servislerımız bu takıp işlemlerını kendısı de yaptırabilir.Cihazın maliyetı 1750 YTL FİYAT; 300 PEŞİN, BAKİYE 10 TAKSİT KAMPANYA FİYATIMIZDIR.Yetkılı bayılere ulaşırsanız size uygun bir odeme secenegi sunulabilir.yetkili bayi listemizi anasayfadan indirebilirsiniz. teşekurler

+ Konu Cevaplama Paneli