+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yakıt tasarruf cihazları

yakıt tasarruf cihazları

merhaba. internette ekoyak diye bir yakıt tasarruf cihazı gördüm. manyetik alan etkisi falan deniyor. bu cihazdan takıp kullanan varmı?varsa yorumlarını paylaşabililer mi?

Cevap: yakıt tasarruf cihazları

bilmediğimiz işlere girmeyelim

Alıntı goynuklu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. internette ekoyak diye bir yakıt tasarruf cihazı gördüm. manyetik alan etkisi falan deniyor. bu cihazdan takıp kullanan varmı?varsa yorumlarını paylaşabililer mi?
    SAYIN GOYNUKLU;
    Dönem dönem bu tarz tasarruf sağladığını söyleyen cihazlar piyasaya çıkmaktadır.çok yüksek olmasa da yıne belli ücretler karşılığında müşterilere sunulmaktadır.fakat zaman ilerledikçe bu ürünlerin pek bir işe yaramadığı ortaya çıkmaktadır. örneğin ekoyak % 25 tasarruf sağlasa , bor minareli % 25 tasarruf sağlasa ; kelebeğe takılan türbulans cihazı %15 tasarruf sağlasa vs vs vs araç nerdeyse %100 tasarruf sağlayacak hiç yakıt yakmayacak. bu tarz cihazlara itibar etmemek de fayda var.

Özençler 2A Çorum Otogaz

:PDT_30:öztrakya otogaz edirne,bu cihazı ben kendi aracıma taktım bir faydasını göremedim eger görseydim firmamda montajını yapacaktım yaşınız kaç bilmiyorum ama ben 50 yaşındayım 25 sene evvelde bu cihazı piyasaya sürdüler yıllar geçtikçe ara sıra unutuldukça yine piyasaya sürüyorlar.ayrıca bor madenide kullandım onunda bir fayasını göremedim

Cool Cevap: yakıt tasarruf cihazları

arkadaşlar bu ekoyak filan bilmem ama.bor katkılı ürünü bende kullandım aracım chevrolet lacetti 1,6 16 v lpg de 165 kr yakıyordum bakımdan önce ya motor bakımından sonra vede bor katkılı yağ dan sonra 135 kr yakmaya başladım aracın motor sesi az olsada çekiş gücü farkedilir şekilde artı.bu benim görüşüm sadece borun faydası yok diye yazılmış konuya katılmak istedim.vede tamamen türk mühendislerin yapımı kattığım yağ katkısı.sürtünmeyi 0,0001 oranında indiriyor uygulama şartlarına uyuldukça tabiki.bu konuda tartışmaya açığım çünkü çok iddalıyım lpg konusunda çok teredütüm vardı taktırdım memnun oldum bor hakkındada aynıydı.marka vermiyorum reklam olmaması için.:PDT_95:
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli