+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ruhsata işletme konusunda

Lightbulb Ruhsata işletme konusunda

selamlar.Benim aracım aksaray iline kayıtlı ancak istanbulda ikamet ediyorum.Benim sormak istediğim şey lpg'yi burada taktırıp orada ruhsata işletmem mümkün mü?yoksa aksaraya gidip orada mı taktırmalıyım.
    Diğer bir hususta oradaki yetkili servise taktırdığımda istanbuldaki kontroller ve garanti aynı şekilde mi olacak.Yani ben aksarayda iki hafta kadar kalacağım sonra istanbula geleceğim herhangi bir sorun halinde taktırdığın yere git gibi bir durum olur mu ? şimdiden teşekkürler...

Cevap: ruhsata işlenme konusunda

LPG' yi İstanbul' da taktırıp, gaz sızdırmazlık raporunu da İstanbul' dan alıp AKSARAY' da ruhsatınıza işletebilirsiniz. Garanti Belgenizle ülkenin her yerinde aracınıza baktırabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: ruhsata işlenme konusunda

Alıntı mobidin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar.Benim aracım aksaray iline kayıtlı ancak istanbulda ikamet ediyorum.Benim sormak istediğim şey lpg'yi burada taktırıp orada ruhsata işletmem mümkün mü?yoksa aksaraya gidip orada mı taktırmalıyım.
    Diğer bir hususta oradaki yetkili servise taktırdığımda istanbuldaki kontroller ve garanti aynı şekilde mi olacak.Yani ben aksarayda iki hafta kadar kalacağım sonra istanbula geleceğim herhangi bir sorun halinde taktırdığın yere git gibi bir durum olur mu ? şimdiden teşekkürler...
    SAYIN MOBİDİN ; sorunuzun 2 çözüm yolu var.
    1. aracınıza lpg sistemini istanbulda taktırabilirsiniz.gaz sızdırmazlık belgesini istanbuldaki makina mühendisleri odasından alırsınız, aracınızın fenni muayenesini de istanbulda yaptırabilirsiniz tüm evraklar istanbulda hazırlandıktan sonra bu evrakları aracın plakasının kayıtlı olduğu ile yani aksaraydaki trafik tescil burosuna götürüp ruhsatınızı lpg işli olarak aksaraydan çıkartabilirsiniz.(aracın aksaraya gıtmesıne gerek yoktur fakat ruhsat sahibinin imza için aksarayda bulunması gerekır)
    2.aracınıza lpg sistemini aksaraydaki servise montaj yaptırıp tum resmı işlemleri bu ilde de yaptırabilirsiniz.
    aracınızın montajını yetkili 2A BAYISINE yaptırdığınız müddetçe Türkiyenın her ilinde garantı hızmetı alabilirsiniiz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli