+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lacettti lerde arıza lambası yanarmı?

lacettti lerde arıza lambası yanarmı?

otogaz montajı yapan bir servisten aldığım e-mesajda, lacettilere lpg taktırmamaktan yana olduğunu şöyle söylediler:

"lacettti lerde arıza lambası yanar"

böyle bir durum yaşayan lacetti kullanıcısı varmı, varsa sorunlarını veya memnuniyetlerini paylaşabilirlermi?

Cevap: lacettti lerde arıza lambası yanarmı?

Doğru ürün, doğru montaj ve iyi bir ayarla arıza lambası yanmaz.
    Bu diyen servise de bir daha uğramayın..

KAYBETMEK YOK

Alıntı klazing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otogaz montajı yapan bir servisten aldığım e-mesajda, lacettilere lpg taktırmamaktan yana olduğunu şöyle söylediler:

böyle bir durum yaşayan lacetti kullanıcısı varmı, varsa sorunlarını veya memnuniyetlerini paylaşabilirlermi?
    Merhaba aynı şeyleri bana da söylemişlerdi. Hatta performans düşmesi bile söz konusu idi. Uzun araştırmalarımdan sonra lacettime BRC taktırmaya karar verdim. Yetkili bir serviste montaj yaptırdım. Bir senedir kullanmaktayım maşşallah hiç bir sorun yaşamadım. Sizde hiç düşünmeden yetkili bir serviste montaj yaptırabilirsiniz.

SAYIN KLZİNG;
    lacetti nin arıza lambasının yanmasına yanlış kalibrasyon neden olur.Brc my-07 hassas kalibrasyonu sayesınde buna müsade etmez.doğru ürün, dogru montaj, doğru kalibrasyon 2A Bayilerinde sizi bekliyor.

Özençler 2A Çorum Otogaz

aydınlatıcı ve güven dolu mesajlarınız için teşekkür ederim.

1 aydır lacettimde MY-O4 kullanıyorum ve arıza lambası yanması diye bir problem ile karşılaşmadım. Daha önce de bahseden arkadaşlar gibi uygun montaj düzgün ayar ile hiç bir sorun yok tavsiyem kesinlikle sequent MY-04 bu arada adana Akan otogaz a teşekkürlerimi sunmayı da ihmal etmemem lazım.

merhaba 2009 1.6 wtcc aracımın motor arıza lambası yandı opis e götürdüm aracım 3300 km de serviste gaz ayarının bozulduğunu söylediler bilgisayara takıp ayarını yaptılar şimdi ölçüyorum haber vericem ama gazı köklediğimde araba firene basıyormuşum gibi oluyor yani gaz bitiyormuş gibi oluyor onun için tam basamıyorum yarım gaz hep. bunu neden yapıyor. cevaplarınızı bekliyorum. teşkr

Yapılan ayar mekanik bir durum söz konusu olmadığı sürece değişmez gaza basınca yığılma devam ediyorsa yetkili servise durumu iletiniz lütfen.İyi çalışmalar

2008 model lacetti sedan brc my 07 sistem takılı.13000km ye kadar lpgli kullandim.lpg yi opet ve shell den kullandim.opet katkılı otogaza geçince bıraktım.shell ile devam ediyorum.bi ara akpetten akpet gaz aldim.3 km kadar gitim.aracim benzine geçti.tekrar lpg ye geçirdim.yine benzine geçti.bu 3 sefer oldu peş peşe.25km gittim lpg ile.motor arıza lambasi yandi.yol yardimi çekici gönderdi.yetkili serviste egr valfini temizlediler.hata kodunu sildiler.almiş olduğum gazdan olabileceğini söylediler..13000 km ye kadar böyle bir sorun yasamadim.brc den memnunum.her yerden yakıt almamak lazim.benim yakıt aldiğim istasyonda kalitesizlik olabilir.başka istasyonlarda bu olmayabilir.karalamak gibi bir niyetim yok.sadece başimdan geçeni paylaşmak istedim.yakıt aldiğimiz istasyonlara dikkat edelim.

Merhaba.2008 model chevrolet lacetti sedan 1.4 16v.SE aracım var.0 km de brc my-07 kiti takılı olarak aldım.Oldukça memnunum.Şu an 16.300 km de.FAKİR KARIŞIM nedeniyle yanan motor arıza lambası ile ilgili sorunum için bugün (30.03.2010)KARADENİZ VE İÇ ANADOLU BÖLGE BAYİİ ÇORUM ÖZENÇLER BRC DÖNÜŞÜM MERKEZİ ne gittim.Bu forumda biz kullanicılardan gelen soruları çözüm noktasında cevaplayan,cevaplarıyla güven veren özençler bayii,sorunumu giderdi.Bunun için araç seyir halinde iken LPG ince ayarları yapıldı.PLUG and DRİVE yazılımı yüklendi.Tekrar test edildi.Genel kontrolleri yapıldı.Ve içim rahat sorunum giderilmiş bir şekilde ayrıldım.Hemen depomu fulledim.70 liralık(2.050ykr)lpg aldı.100km ortalama hızla 103 km yol yaptıktan sonra havza ya geldim.Tekrar fulledim.16 liralık lpg tüketmiş.Benim için ideal. Mehmet ÖZENÇ beye ve ekibine teşekkür ediyorum.Ve özençler otogazı samimiyetle tavsiye ediyorum.İlerleyen günlerde yeni yakıt ve performans değerlerini tekrar paylaşacağım.Hoşcakalın.

+ Konu Cevaplama Paneli