+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 Model Clio' araçlara BRC sorunlu imiş

2001 Model Clio' araçlara BRC sorunlu imiş

Selam arkadaşlar az önce yetkili bir BRC servisiyle konuştum aracıma BRC sıralı sistem taktıracağımı söyleyerek fiyat istemek için aradım fakat görüştüğüm usta 16V veya 14V cliolarda BRC de sorun yaşandığını ve bana Lovato tüp taktırmamı tavsiye etti ayrıca lovato larda ses sorunu yaşanmadını BRC lerde yaşandığını en son benim arabamın muadili başka bir arabaya taktığı BRC yi söküp yerine lovato taktığını söyledi bu tarz bir sorun yaşayan oldumu ve bana ne yapmamı tavsiye edersiniz.
    Teşekkürler.

Cevap: 2001 Model Clio' araçlara BRC sorunlu imiş

Size gerçek dışı bilgiler verilmiş. Ticaret uğruna başka bir ürünü karalayıp kendi ürününü pazarlamaya çalışmak hangi ticari ahlaka sığar?
    Söyledikleri tam tersi. Önerdiği markayı söküp, BRC takılıyor.
    BRC tüm yeni nesil araçlarda teknolojik uyum içerisinde olup; ülkemizde belli başlı otomotiv firmalarının sıfır araçlarda BRC' yi tercih etmesi bir tesadüf değildir.
    Otomotiv firmalarının onayı emisyon testleri, performans testler v.s. içeren zorlu ve uzun bir süreçtir. BRC bu süreçleri başarıyla geçmiş ve onay almış bir üründür.
    Size tavsiyemiz böyle yalan üzerine ticaret yapmaya çalışanlardan, kendini BRC yetkili servisi olarak tanıtan KORSANLARDAN uzak durmanız.

KAYBETMEK YOK

İlginize ve yanıtınıza teşekkür ederim, yalnız konuştuğum firma korsan bir BRC yetkili servisi malesef değil, sizin sitenizde bana en yakın olanlardan birini aradım. Gerçekten BRC yetkili servisi ve üstelik büyükte bir servis ismi bende kalsın çok önemli değil.

Sadece benim söylediğim gibi 2001 CLio HB araçlarda şimdiye kadar BRC den sorun yaşayan olduğumu onu merak ediyorum.

Teşekkürler.

Alıntı murataydiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginize ve yanıtınıza teşekkür ederim, yalnız konuştuğum firma korsan bir BRC yetkili servisi malesef değil, sizin sitenizde bana en yakın olanlardan birini aradım. Gerçekten BRC yetkili servisi ve üstelik büyükte bir servis ismi bende kalsın çok önemli değil.

Sadece benim söylediğim gibi 2001 CLio HB araçlarda şimdiye kadar BRC den sorun yaşayan olduğumu onu merak ediyorum.

Teşekkürler.
    SAYIN MURATAYDINER;
    2001 model renault clio hb aracınıza uygun olan sistem brc my-07 dır.bu araçlara sayısız montaj yapılmıştır.ama sizin sorunuz su ; bu araçta sorun yaşayıp yaşamayacagınız.
    BRC MY-07 suan pıyasa olan sıstemlerın içerisinde gerek malzeme kalıtesi gerekse hassas kalibrasyon özelliği ile 1 numara.bizler yani lpg dönüşümü yapan firmalar olarak bu cümlenın altına hepımız ımzamızı atarız.BRC MY-07 nın garantısı 2 yıl yada 100.000 km dir.clio hb aracınız lpg ye uyumlu bır araçtır ve uzun süreler sorunsuz bir sürüş yaşarsınız.fakat bu hiç bir zaman bir problemle karşılaşmayacağınızın anlamına gelmez.brc my-07 bu olasılığı mınumuma ındıren bır sıstemdır.Herhangı bır sıkıntınız olsa dahı Turkıye çapındaki servis ağımızla herzaman siz müşterilerimizin yanındayız.unutmayın KALİTEYİ ZAMAN BELİRLER...

Özençler 2A Çorum Otogaz

Özençler otogaza teşekkür ederim sorumun yanıtlarından biriside bu idi daha önce brodvey vardı ona tüp taktırdım BRC taktırdım çok memnundum hiçbir sorun yaşamadım sadece sabahları çalıştırmakta biraz sıkıntılı idi BRC nin kalitesini tabiki biliyorum ve bildiğimden dolayı sıradan bir LPG dönüşüm firmasına değil gerçek bir BRC servisinden Clio HB lerin 2001 model BRC de değil LOVATO daha daha verimli olduğunu ve uyum sağladığını aksine BRC sorun yaşandığını söyleyinci doğal olarak bu konuda bilgi sahibi olan sizlere sorma ihtiyacı duydum.
    Teşekkürler.

8 Valfli ve semi sequental Renault Clio araçlarda uygun kapasitede enjektör kullanılırsa sorun yaşanmıyor.

Yaptığımız hiç bir montajda sorun yaşamadık.

Sizin de tasarruflu sürüşe BRC ile başlamanızı öneririz

Saygılarımızla

Alıntı murataydiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özençler otogaza teşekkür ederim sorumun yanıtlarından biriside bu idi daha önce brodvey vardı ona tüp taktırdım BRC taktırdım çok memnundum hiçbir sorun yaşamadım sadece sabahları çalıştırmakta biraz sıkıntılı idi BRC nin kalitesini tabiki biliyorum ve bildiğimden dolayı sıradan bir LPG dönüşüm firmasına değil gerçek bir BRC servisinden Clio HB lerin 2001 model BRC de değil LOVATO daha daha verimli olduğunu ve uyum sağladığını aksine BRC sorun yaşandığını söyleyinci doğal olarak bu konuda bilgi sahibi olan sizlere sorma ihtiyacı duydum.
    Teşekkürler.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli