+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 96 astra 1.4 life problem!!!

Unhappy 96 astra 1.4 life problem!!!

merhaba.öncelikle kolay gelsin.ben yaklaşık 1 sene önce sizin (2a mühendislik) servislerinizden birine(****/ankara) brc tüp taktırmıştım. Yalnız arabanın çekişinde görülür bir azalma olduğunu farkettim. şöyle ki hızlanmak için gaz pedalına dokunduğumda araba hissedilir derecede öne-arkaya yalpalıyor ya da düşük viteslerdeyken 1den 2ye yada 2den 3e geçerken gaza bastığımda araba stop ediyor.tabii buda tehlike arzediyor.yolun ortasında tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum frenlerin tutmaması v.s. de cabası.3 defa gazını ayarlattım ama nafile.olmadı.bu yüzden memnun kalamadım.siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler.

Cevap: 96 astra 1.4 life problem!!!

Montaj yaptırdığınız servise uğrayın. Gereken yapılır, sorununuz mutlaka çözülür.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Angry Cevap: 96 astra 1.4 life problem!!!

bu problemim için 3 defa gittiğimi söyledim.sadece gaz ayarından deyip gaz ayarını yapıp gönderdiler.yalnız dediğim gibi arabam stop ediyor giderken ve buda tehlike arzediyor.gerekirse tükoder e başvurmayı düşünüyorum.

Alıntı apranax79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.öncelikle kolay gelsin.ben yaklaşık 1 sene önce sizin (2a mühendislik) servislerinizden birine(****/ankara) brc tüp taktırmıştım. Yalnız arabanın çekişinde görülür bir azalma olduğunu farkettim. şöyle ki hızlanmak için gaz pedalına dokunduğumda araba hissedilir derecede öne-arkaya yalpalıyor ya da düşük viteslerdeyken 1den 2ye yada 2den 3e geçerken gaza bastığımda araba stop ediyor.tabii buda tehlike arzediyor.yolun ortasında tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum frenlerin tutmaması v.s. de cabası.3 defa gazını ayarlattım ama nafile.olmadı.bu yüzden memnun kalamadım.siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler.
    merhaba ,

ankara'da iseniz sizi yetkili opel servisi opis'e bekliyoruz. sisteminizi kotrol edip yapılması gereken ne var ise yapıp maduriyetinizi ortadan kaldırmak görevimizdir.

iyi çalışmalar...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

OPİS AŞ.
    OPEL YETKİLİ SERVİSİ
    SEÇİM SK.NO:2 İSKİTLER / ANKARA
    0312 3421020 / 136-164
    [/CENTER]

Sinan Bey 0 km LPG li araç satıyor musunuz OPİS'te? LPG'den sonra garanti şartlarında bir değişiklik oluyor mu?

merhaba
    opis opel chevrolet olarak 0 km lpg'li chevrolet satışımız bulunmaktadır. 0 chevroletler 3 yıl veya 100.000 km garantilidir. bu garanti lpg ' yi etkilemez. lpg'li 0 km araçlarda aynı garanti dahilindedir. sizi tesislerimize davet etmek isterim.

iyi günler

BRC
    2A

OPİS AŞ.
    OPEL YETKİLİ SERVİSİ
    0312 3421020 / 136-164
    [/CENTER]

MERHABA
    OPİS AŞ. OLARAK HEM OPEL HEMDE CHEVROLET 0 ARAÇ SATIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. SADECE CHEVROLET ARAÇLARINDA LPG'Lİ SATIŞIMIZ VARDIR. CHEVROLET ARAÇLARININ 3 YIL VEYA 100,000 KM GARANTİSİ VARDIR. LPG'Lİ CHEVROLET ARAÇLARININ GARANTİLERİ DE AYNI ŞEKİLDEDİR. SİZİ TESİSLERİMİZDE 3 YIL GARANTİLİ LPG'Lİ CHEVROLET ARAÇLARIMIZ GÖRMEYE VE KAHVEMİZİ İÇMEYE DAVET EDİYORUM.

İYİ GÜNLER

BRC
    2A

OPİS AŞ.
    OPEL YETKİLİ SERVİSİ
    0312 3421020 / 136-164
    [/CENTER]

+ Konu Cevaplama Paneli