+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kaç beygir araca kaç kw enjektör takılır

kaç beygir araca kaç kw enjektör takılır

115 bg corolla vvt-i aracım var my 07 taktırmak istiyorum enjektörler kw olarak farklıymış enjektörün ve regületörün kw sının büyük olması ne gibi avantaj ve dez avantaj sağlar ve bunu taktırırsam nasıl kontrol edebilirim düşük enjektör ve regületör takılıp takılmadığını enjektörler brc de grup halinde duruyor bunun ayrı ayrı takılma imkanı varmı??

Cevap: kaç beygir araca kaç kw enjektör takılır

1200 Milibar'lık Regülatör ve turuncu renk enjektör aracınıza mükemmel uyum sağlar..

Regülatörün ve enjektörün büyük seçilmesi Ayarların zor yapılmasına neden olur.

Saygılarımızla

Alıntı ceer14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    115 bg corolla vvt-i aracım var my 07 taktırmak istiyorum enjektörler kw olarak farklıymış enjektörün ve regületörün kw sının büyük olması ne gibi avantaj ve dez avantaj sağlar ve bunu taktırırsam nasıl kontrol edebilirim düşük enjektör ve regületör takıldığını

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı ceer14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    115 bg corolla vvt-i aracım var my 07 taktırmak istiyorum enjektörler kw olarak farklıymış enjektörün ve regületörün kw sının büyük olması ne gibi avantaj ve dez avantaj sağlar ve bunu taktırırsam nasıl kontrol edebilirim düşük enjektör ve regületör takılıp takılmadığını enjektörler brc de grup halinde duruyor bunun ayrı ayrı takılma imkanı varmı??
    SAYIN : CEER14;
    Toyota corolla vvt-i aracınız 115 hp ,bunun kw olarak dönüşümünü yaparsak yaklaşık 85 kw.Aracınıza takılacak BRC my-07 kitinin regulatörü 1200 mbar ve enjektörleri turuncu renkte olanlardır.bu kit yaklaşık 140 kw ya kadar olan araçlar için uyumludur.sizin aracınıza uygun olan kit de budur.2A bayilerinin aracın özelliklerine göre spariş verdiklerini de belirtmek isterim.
    enjektörlerin ayrı takılması konusuna gelir isek , brc my-07 nın enjektörleri COMMON RAİL yani günümüz modern disel motorlarda kullanılan çok üst bir teknolojıdır,yapısı gereği ayrı takılma imkanı yoktur.Şimdi den iyi sürüşler dilerim.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Peki benim araç 120 beygir ve üstündeki enjektörler mavi renkte. Bu normal mi?

Alıntı alfabrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki benim araç 120 beygir ve üstündeki enjektörler mavi renkte. Bu normal mi?
    SAYIN ALFABRC;

120 HP yani yaklaşık 89 kw lık bir araca turuncu renkteki enjektörleri öneriyoruz fakat aracınızda her hangi bir sorun yoksa mavi enjektörlerin bir sakıncası yoktur.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Bir Soruda benden olsun benim aracımda 170bg brcnin hangi enjektörleri kullanılmalı sizce bir bayi olarak??

Enjektör seçimin de sadece motor gücü göz önünde bulundurulmaz silindir sayısı enjeksiyon tipi gibi etkenler göz önüne alınır.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enjektör seçimin de sadece motor gücü göz önünde bulundurulmaz silindir sayısı enjeksiyon tipi gibi etkenler göz önüne alınır.İyi çalışmalar

4 silindir 1.6 mpi motor 8 valf 90 hp lik dacia logan için hangi enjektör?
    90 hp için renk nedir?

Enjektör seçimin de gerekli kriterleri göz önüne alarak yetkili bayilerimiz uygun enjektörü seçmektedirler.İyi çalışmalar

Meraba ,Sayın yönetici benim aracımda sequent 24 var ve ilk gazda önce kasılıp sora gidiyor enjetör süresini azaltınca kayboluyor ama bu defada gazdan ayağımı çekince üç dört defa sallyor ben artık çare bulamayıca kendim oynadım ve regülatör ayarını kıstım gaz enjektör süresini uzattırdım şimdi daha iyi hatta dahada kıssam daha da iyi oluyo ama sakıncalarını kestiremediğimden o kadar kısmaya korktum .. Şu an manifolt basıncıyla arasındaki mutlak basınç farı 900 ün altında enjektörlerim mavi bu durumda kullanrsam enjektör yada diğer parçalarımdan biri zarargörürmü . Araç rolanti ve yolda fakir yada zengin çalışmıyor ayarı iyi görünüyor ama tam gazda ve son süratlerde gaz yetiyormu bilmiyorum..Bu arada benzine atlama basıncını 500 e düşürmek zorunda kaldık
    cevap için şimdiden teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli