+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alamnyada yasiyorum Bmw540i lbg

Alamnyada yasiyorum Bmw540i lbg

Ben yaklasik 2 hafta önce Bmw 540i arabama Autogas taktirdim.
    Ve gercekten cooook memnunum. Litresi su an ~ 69 cent.
    Gas deposunu bagajin yedek teker yerine takdirdim.
    Büyüklügü ise 72 Litre Brut. Gas doldurdugun zaman en fazla 55 Litre aliyor gerisi ise yedek olarak kaliyor.
    Yakit olarak su an tahminen 17 - 18 litre yakiyor. Benzinle ise 16 -17 Litre.

Gas ile fazla yakmasi Normal. Misal senin araban Benzinle 10 litre yakiyorsa gasla %15 ile %20 Gas fazla yakacaktir.
    Genelde senede 15000 km fazla sürüyorsan Autogasa cevirmen karli olur diyorlar.
    Bu Anlagede hic cekis Problemin falan olmuyor. Araba her zaman Benzin ile calistiriyorsun 55 saniye icinde otomatikmen Gasa degistiriyor. Sen sürerken bile fark etmiyorsun.
    Misal Gasin yolda giderken bitti sana islik sesi verip otomatikmen Benzine geciyor sürüsde fark etmiyorsun. Ben arastirdim bu Aanlageyi genelde yeni Model arabalara tavsiye ediyorlar.
    Bunun taktirma fiyatlari birazda uygun 3000 -3500 € genelde Silindire göre fiyat biciyorlar.
    Ben 3300 € ödedim 3 gün icinde bitirdiler. Gas doldurma yerini bile Benzin tankin yanina yaptilar yani hic gözükmüyor. Bunuda hepsi yapmiyor cünkü bayaga bir is. Ve ayriyeten bu fiyatin icinde 1 sene Motor sigortasi var yani herhangi arzada Gutachter gelip bakiyor ve diyorki hata ya motorda yada Gasanlageden olmus diyor. Gasanlageye zaten Garanti var.
    Ayriyeten TÜV´den de geciriyorlar sende Arabana kayit yaptiriyorsun.

Cevap: Alamnyada yasiyorum Bmw540i lbg

Hayırlı olsun arkadaşım mutlu LPG liler kervanına katılmanız ve verilerinizi bizimle paylaşmanız çok güzel Allah kaza ve beladan korusun sizi iyi sürüşler

Thumbs up Cevap: Alamnyada yasiyorum Bmw540i lbg

Alıntı Hagen8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklasik 2 hafta önce Bmw 540i arabama Autogas taktirdim.
    Ve gercekten cooook memnunum. Litresi su an ~ 69 cent.
    Gas deposunu bagajin yedek teker yerine takdirdim.
    Büyüklügü ise 72 Litre Brut. Gas doldurdugun zaman en fazla 55 Litre aliyor gerisi ise yedek olarak kaliyor.
    Yakit olarak su an tahminen 17 - 18 litre yakiyor. Benzinle ise 16 -17 Litre.

Gas ile fazla yakmasi Normal. Misal senin araban Benzinle 10 litre yakiyorsa gasla %15 ile %20 Gas fazla yakacaktir.
    Genelde senede 15000 km fazla sürüyorsan Autogasa cevirmen karli olur diyorlar.
    Bu Anlagede hic cekis Problemin falan olmuyor. Araba her zaman Benzin ile calistiriyorsun 55 saniye icinde otomatikmen Gasa degistiriyor. Sen sürerken bile fark etmiyorsun.
    Misal Gasin yolda giderken bitti sana islik sesi verip otomatikmen Benzine geciyor sürüsde fark etmiyorsun. Ben arastirdim bu Aanlageyi genelde yeni Model arabalara tavsiye ediyorlar.
    Bunun taktirma fiyatlari birazda uygun 3000 -3500 € genelde Silindire göre fiyat biciyorlar.
    Ben 3300 € ödedim 3 gün icinde bitirdiler. Gas doldurma yerini bile Benzin tankin yanina yaptilar yani hic gözükmüyor. Bunuda hepsi yapmiyor cünkü bayaga bir is. Ve ayriyeten bu fiyatin icinde 1 sene Motor sigortasi var yani herhangi arzada Gutachter gelip bakiyor ve diyorki hata ya motorda yada Gasanlageden olmus diyor. Gasanlageye zaten Garanti var.
    Ayriyeten TÜV´den de geciriyorlar sende Arabana kayit yaptiriyorsun.
    SAYIN HAGEN8;
    Aramıza hoş geldiniz.lpg ile konforlu ve tasarruflu sürüşler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Cevap: Alamnyada yasiyorum Bmw540i lbg

SAYIN HAGEN8!
    LÜTFEN TÜRKÇE'Yİ DÜZGÜN KULLANINIZ.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler