+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: depodaki benzin miktarı

depodaki benzin miktarı

sn 2-a mühendisliği çalışanları sorularıma samimiyetle ve hızlı bir biçimde cevapladığınız için teşekkür ederim.depoda belli oranda benzin olması gerektiğini her brc kulanıcıları gibi bende biliyorm fakat bu miktar ne olmalı ve neden öyle olmalı teşekkürler...

Cevap: depodaki benzin miktarı

Alıntı EYNELLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sn 2-a mühendisliği çalışanları sorularıma samimiyetle ve hızlı bir biçimde cevapladığınız için teşekkür ederim.depoda belli oranda benzin olması gerektiğini her brc kulanıcıları gibi bende biliyorm fakat bu miktar ne olmalı ve neden öyle olmalı teşekkürler...
    SAYIN EYNELLİ ;
    Aracımızın benzin deposundaki seviye en kötü ihtimal ile çeyrek depo olmalı.bunun bir kaç nedeni var;
    *Aracınız lpg ile çalışırken aracınızın benzin pompası da sürekli çalışır.bu pompanın soğuması yada kendini py pass etmesi için benzin deponuzda minimum! çeyrek depo benzin olması gerekir.aksi halde zamanla pompanın voltajı düşer ve aracınız benzinde geç yada hiç çalışmamaya başlayabilir.
    *Aracınızın benzin seviyesini düşük oranlarda tutarsanız deponun dibindeki pis atıklar aracınızın benzin filitresini doldurabilir.bu da aracınızın geç yada düzensiz çalışmasına sebeb olabilir.
    *şayet aracınız da yeterli benzin yoksa aracınızdaki lpg biter ise yolda kalma ihtimaliniz artar

lpg ile sorunsuz konforlu şürüşler geçirmeniz dileğiyle....

Özençler 2A Çorum Otogaz

Cevap: depodaki benzin miktarı

Alıntı EYNELLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlk lpg takdırdığımda benzin depomda epey benzin vardı tam depoya yakın
    Aracı öyle kullandım yazın olduğu için uzun yolada gittim geldim hiç benzin almadım ve sanki benzin almayı unuttum
    Bir gün sabah araba çalışmadı servis ten usta geldi benzin pompası arızalanmış dedi 400 ytl civarı masraf. Depoda benzin olmamasının sebebi
    Bu acı tecrübeyi yaşamış olduğum için yazdım gerçi daha önceleride yazmıştım
    benzininizi unutmayın

+ Konu Cevaplama Paneli