+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fiat Tempra 1.6 i.e 104 hp MPI

Benim aracima sirali sistem mi yoksa karburatorlu araclara takilan sistem mi takilacak bunu bir turlu anlayamadim. Takilacak sistemin fiatlarinida aciklarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Araciniz model yilini yazmamissiniz. MPI- Cok nokta enjeksiyonlu olmasi gerekiyor. SEQUENT-24 takilacak.
    Son kullanici fiyatlarini Anasayfamizdaki fiyat listemizden gorebilirsiniz.

Listede gordugunuz 650,-YTL lik fiyat MPI olupta enjektorlerin hepsinin birden yakit puskurttugu full grup dedigimiz yakit besleme sistemine sahip araclar icin.
    Sizin araciniz MPI sequential (Sirali) yakit besleme sistemine sahip, dolayisiyla daha once dedigimiz gibi SEQUENT-24 sirali gaz fazi enjeksiyon sistemi takilacak.

Bayinin aciklamalari ilginc ve dusundurucu.Lutfen bu konuda BRC kullanicilarina detayli aciklama yapilsin.Her onunuze gelene bayilik veriyormusunuz.Sahsen ben Kocaeli bayiniz Faruk bey ve Mehmet beyden memnunum.Bir kac konu ile ilgili gittim,gecikmenin disinda her konuya cozum getirdiler.Kendilerini asan konularda ise merkez ile baglantiya gecip yardimlarini esirgemediler.Kendilerine tesekkur ederim.

Balikesir EFE OTOGAZ in bayiligi daha once iptal edilmisti. Sitedeki bayi listemizde gerekli guncelleme webmaster imizin hatasi nedeniyle yapilmadigini gorduk.
    Uyariniz icin tesekkurler. Hata icin sizden ozur dileriz.
    Listede gerekli duzeltme yarin yapilmis olacaktir.
    Iyi gunler.

Balikesir EFE OTOGAZ in bayiligi daha once iptal edilmisti. Sitedeki bayi listemizde gerekli guncellemenin  webmaster imizin hatasi nedeniyle yapilmadigini gorduk.
    Uyariniz icin tesekkurler. Hata icin sizden ozur dileriz.
    Listede gerekli duzeltme yarin yapilmis olacaktir.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler