+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hyundai marka araclarin garantisi!

Merhaba Genci bey.ben Hyundai Getz aracima Sequent 24 sirali sistem taktirmak istiyorum. Ancak yetkili servisim Lovato marka takiyor ve bana taktirirsan eger, isi kilifina uydurur senin aracini garanti kapsamindan cikarmayiz diyorlar. Ama forumda okudugum kadariyla Hyundai servislerle anlasmaniz oldugu ve aracin garanti kapsaminda kaldigi yaziyor. Bu servisler sadece Istanbulda mi? Ben Afyonkarahisarda ikamet ediyorum. Ayrica Hyundai Afyon otomotiv projesiz montaj yapiyor. depo olarak silindirik kullaniyor ve dolum ucu hemen deponun ustunde duruyor yani dolum ucu bagaj icerisinde. Bu durum yasak degil mi?saygilar...

Bahsetttiginiz montaj sekli standartlara aykiridir. Bu haliyle zaten makina Muhendisleri odasindan onay alamazsiniz. Zaten hala boyle montaj yapan yerler varsa onlardan uzak durun. ustelik TSE belgesi de yok , proje veremedigne gore.
    Afyon bayimizin iletisim bilgilerine sitedeki Yetkili Bayilerimiz linkinden ulasabilirsiniz.
    Iyi gunler.

merhaba 2a mühendislik calısanları..ben bugün hyundai getz arabama POLAT adana brc yetkili servisine götürerek lpg dönüşümünü yaptırdım..çalısanları ile ilgi ve alakaları ile örnek bir servis.başta Mehmet beye ve güler yüzlü Çalısanlarına teşekkür ederim.. umarım bundan sonra müşteri servis ilişkimiz devam eder ve her zaman güler yüzlü ilgi ve alakalı olmalarını dilerim.teşekkürler.Ayrıca adana bölgesinde Polat brc servisi gercekten örnek seviyeden daha üsttebilgi ve becerileriyle hizmet vermektedir..kendilerine tekrar tesekkür ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler