+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KADIR BEY DIKKATINE

SAYIN 2-A KADIR ORUCU BEY;
    25.03.2006 TARIHI SAAT:09:30 ITIBARI ILE TUM GUN ICERISINDE ISTANBUL NUMARANIZDAN (BEN ANKARA BU ARADA)SIZI tam 4 defa aradim ve hicbirsindede size ulasamadim.en az 3 seferinde size not biraktim.telefon numaralarimi biraktim ve artik bu kadar aramamin benim icin yeterli ooldugunu telefonlara cikan sahislara ilettim.ayrica arabma ile ilgili sikintim oldugunu ozellikle belirttim.gun boyunca sizden donusum bekledim ama maalesef hic bir sekilde arayan olmadi.bu arada belki telefondan daha pratik olur diye mail adresinize mail attim.ama tam 24 saat gecti aradan mailimede cevap gelmedi.acaba merak ettim.benim daha ne yapmam gerekir.?arabamla ilgili yaptridgim taktirdigim bazi seylere pisman olmak istemiyorum.sadece kendi aracimda degil bu arada.belki bana burdan ilgi gosterirsiniz veya sefkat mi diyelim biz buna.

Sorununuz nedir? Nerede montaj yaptirdiniz? Hangi servis? Arabaniz marka model ve yili gibi detayli bilgi lutfen.

kadir bey saat 10:36 itibari ile firmanizi yine aradim ve sorunumun ne oldugunu anlattim.tulin veya tulay hanim di.ismi hatirlayamaiyorum.detayi ile sorunumu anlattim.aslinda ben sorunumu sizinle paylasmak istyiroum ama yine olmadi.konustugum bayanada anlattim durumu.

Gokhan beye bir not;
    Mesaj yazdiginiz yetkili orada degil her bir musterinin her bir yetkili bayinin bile sorularina cevap vermesi inanin mukemmel bir sey. Bu siteyi izleyenler bilir, yetkili hic bir soruyu yanitsiz birakmadi. Kaldi ki bu mesajlara nasil bu kadar vakir ayiriyor, inanamiyorum.
    Ben 10 yillik bayii olarak soyluyorum ki, bu forumdan cok sey ogrendim.
    Size tavsiyem telefon ile degilde buradan gorusun.
    saygilar...

Gokhan Bey,
    Sizi telefonla aradim. Telefona cikan arkadasimiza not biraktim. Sizden geri donus olmayinca buraya yazmak durumunda kaldim.
    Yaldizlar dan aldigim bilgiye gore, aracinizi yeni satin almissiniz ve 3/5/2006 tarihinde donusum yaptirmissiniz.
    Araciniz donusum yapildiginda 58.960 Km de imis ve size buji, buji kablolari ve atesleme sistemlerini kontrol ettirmeniz soylenmis. Sizde en kisa zamanda yaptiracaginizi soylemissiniz.
    Bu gun serviste araciniza tekrar bakilmis, yol ayarlari yeniden yapilmis ve benzinde de ayni teklemeyi yaptigi gorulmustur.
    Yukarida siralanan isler servisin yapacagi rutin islerdir ve panik halinde beni  aramanizi, bana ulasmak icin cabalamaniz, vakit kaybeytmenizi gerektirecek isler degildir.
    Takdir edersiniz ki her aracinda sorun olan musteriyle aninda ve bir teknik servis gibi irtibatta olamam.
    Islerimin ve zamanimin elverdigi olcude yinede musterilerle diyalogumu surduruyorum ama bu ancak forumda veya email yoluyla olabiliyor. O da ancak benim musait oldugum ve benim tespit ettigim zamanlarda oluyor.
    Sorununuz serviste cozulmezse, servis sizinle ilgilenmezse bana yine yazabilirsiniz.
    Not: kardesinizin 2004 model 307 peugeot aracina yine ayni servisimizde donusum yapildi ve bu gune kadar servise ugramadi

quote]Orjinalden alinti:  2A Muhendislik

Sn. gokhangv,
    Dun misafirlerim nedeniyle hic ofise ugrayamadim. Bu nedemle sizin telefonlariniza cevap veremedim. Bu nedenle sizden ozur dilerim.
    Ama notlariniz bana iletilir, gecikmeli de olsa beni arayanlara donerim.
    Sizden her hangi bir emailde almadim. hangi email adresime email gonderdiniz?
    Ustelik sahsi bir probleminizi burada foruma yazmaniza da, bu kadar paniginize de bir anlam veremedim?
    Ayrica ben sirketin yonetim kurulu baskaniyim ve her an ofiste telefon basinda olamiyorum. dolayisiyla sorununuzla ilgili ben ulasmaniz gereken en son kisiyim. Teknik servisten herhangi bir arkadasimiza sorununuzu anlatabilirdiniz ve size yardimci olurlardi.
    Konuyla ilgili servislerimiz var, DH takip ediyorsunuz, buraya yazan Genci bey var. Herkes size yardimci olabilir.

Not: Bugun saat 9.42 de internet sitemizde foruma yazmissiniz. Ama orada da asil konudan bahsetmemissiniz. Yani email falan yok. Lutfen ozelden sorununuzu anlatan email gonderin de yardimci olup, gerekli ilgi ve sefkati gosterelim. (Niyetiniz uzum yemek se[] )

Kadir bey tekrar merhaba;
    benim ofise donus saatim 19:30 civar idi bende sizinle gorusebilmek icin aradim ama  o saatte herhalde kimse kalmamisti.telefonlara cikan olmadi.oncelikler asagidakilere cevap vermek istiyorum.
    1-Ustelik sahsi bir probleminizi burada foruma yazmaniza da, bu kadar paniginize de bir anlam veremedim?
    2-Ayrica ben sirketin yonetim kurulu baskaniyim ve her an ofiste telefon basinda olamiyorum. dolayisiyla sorununuzla ilgili ben ulasmaniz gereken en son kisiyim. Teknik servisten herhangi bir arkadasimiza sorununuzu anlatabilirdiniz ve size yardimci olurlardi
    3-Lutfen ozelden sorununuzu anlatan email gonderin de yardimci olup, gerekli ilgi ve sefkati gosterelim. (Niyetiniz uzum yemek se[] )
    4-Not: kardesinizin 2004 model 307 peugeot aracina yine ayni servisimizde donusum yapildi ve bu gune kadar servise ugramadi

1-Kadir bey ben forumda kesinllkle ama kesinlikle sahsi bir problem yazmadim.tekrar okuyun kedninzi bile demissiniz probleeminiz nedir anlayamadim diye:ben bir problem yasadim.ve bu  problemi sizinle ve tek sizinle paylasmak istedim.bir basksi ile degil.vede bunu forumda veya mailde degilde insanlarin tek iyi anlasma noktasi olan konusma ile .cunku ben teknik bir konudan daha cok degisik seyler konusmak istedim.icimi size dokmek istedim.kesinliklede panigede kapilmadim.panik yapacak bir durum yok.sorunsuz bir is yoktur bence.servisinize probelm cikitginda gittgimde bile kesinlikle hesap sormadim agzimi acmadim.arabanin anahtarni verdim ve is bitince arabami alip gititm.dun servise 3. gidisimdede ayni seyleri yaptim.bence siz beni yanlis anladiniz.ben oldukca anlayisli birisiyimdir.bizim isimizde bilgisayar isi ve isimiz tamamen problemli insanlarda ugrasmak onlarin sorunlarini cozmek.ben sizi ve firmanizi cok uzun zamandir takip eden biriyim.2a-lpg.com forumada uyeyim.ve ilk gunden beri sizlerin insanlarla nasil ilgilendiginizi,hemde sahsi tek tek ilgilendiginizi bildigim icin zaten sizleri tercih ettim vede baskalarina tercih ettrdim.halende ettiriyorum.1 ay gibi kisa bir surede ayni bayinize 4 araca(2 sine takildi,2 tanesi randevu alindi.)
    islem yaptirtiyorsam demekki sizin yakin ilginiz beni cezbetmis.burda ben zaten size ulasabilmis olsayim yanlis anlama ortadan kalkacakti.benim bu yazdiklarimla insallah yanlis anlamada ortadan kalkmis olacak.
    2-ozellikle sizi arama sebebim yukarda dedigim gibi sizinle birseyleri paylasmak istememdi.sonucta bayilerle musterilerin iyi veya kotu iliskileri firmanizi islerini olumlu veya olumsuz etikleyecektir.bunuda belki ilk agizdan duymak sizinde hakkiniz.musterininde hakki.cok teknik bir konu konusmayacagim icin teknik biri ile konusmak istemedim.yoksa genci beyle de gorusmek isterdim.
    3-gerekli ilgi ve sefkati dun gordum.bayinize gittim.bana bujilerimi degistirip denememi soylediler.atesleme ilgili bir prblem dediler.bujileri degistrdim.birde boyle deneyecegim.sorunum motor ikaz lambasini yanmasi idi.ama benim kizdigim nokta su.benim 03.05.2006 da sistemi taktirdigimda bana bujileri degistirin.tekleme var dediler.bende degistiririm dedim.ama kullanimda gordum ki bana sorun yasatmiyor.bana o gun hickimse demediki bujilerinizi degistirmezseniz motor ikaz lambaniz yanar diye.20 gun sorunsuz kullandim.carsamba gunu yaninca lamba servise gittim.sadece program atildi.tamamdir denildi ve bir daha yanmyacagina dair garanti verilemedi.bana buji diye kimse demedi.aksam servisten cikip evime giderken daha 20 km gitmeden yien yaninca bende tabiki iptal oldum.benim yerimde baskasi olsa servisle papaz olur.hicte iyi konusmaz.ben oyle birsey yapmadim.sorunumu sizinle direk paylasmak istedim4 defa rayip ulasamayinca da tabiki size sitem ettim.ben sistemi taktirirken motor ikaz lambasini yanmayacagii garantisini aldigim icin rahattim.ama ilk yanidiginda bile anlayisla karsiladim.carsmaba gunu gittigimde bana soylense denseki motor ikaz lambasi bujiden kaynaklamiyor bende hemen degistirirdim vede cuma gunu yine tekrar sanayiye gitmek zournda olmazdim.sanayiye gitmek =25 km x 2=50 km =yarim gun.beni anliyorsunuz degilmi.
    4-agabeyimin peugot 307 sindede ufak bir problem varmis.arabada benzin ve lpg varken lpg de iken kendiliginden benzine gecis yapiyormus.(sik yapmaya baslmais)dun ogleden sonra bayinizde iken o aramisti .bende cumartesi servise gidecegim dedi:sorundur oluyor bizim icin onemli degildir.agabeyim gibi anti-lpg vi birisinin 2004 peugot arabasina pg taktirdiysak tamamen sizin sahsi ilgi ve alakanizdan dolayidir.sirada da bir peugot 307 ve mercedes daha  var.
    niyetim bagciyi dovmek degilmis gordugunuz gibi uzumu yedim.
    son olarak yine soyluprum.beni yanlis anlamniz insallah ortadan kalkmistir.ben sahsim adina sizin ilgi ve alakanizdan memnunumki sizi tercih ettim,tercih ettirdim."kosulsuz musteri memnuyeti" ilkesine sadik olmaniz sizden hicbirsey goturmuyor,iyi derecede getiriyor.herkes brc markasini tercih ediyorsa bence sebebi sizsiniz.
    Calismalarinizda basarilar dilerim.Ilgi ve alakaniz icin yine tesekkur ederim.
    "motor ikaz lambamin yanmamasi temennisi ile"
    Gokhan GUVEN.
    ANKARA

Tarih:  Thu, 25 May 2006 14:52:50 +0300 [25-05-2006 14:52:50 EEST]
    Kimden:  opup_imp(/imp/compose.php,700,650,to=gokhan%40eranet.com.tr&this mailbox=INBOX.sent-mail);" nicetitle="New Message to gokhan@eranet.com.tr">gokhan@eranet.com.tr Türkiye
    Kime:  opup_imp(/imp/compose.php,700,650,to=KAD%C4%B0R+%C3%96R%C3%9CC%C 3%9C+%3Ckadir%402a.com.tr%3E&thismailbox=INBOX.sen t-mail);" nicetitle="New Message to kadir@2a.com.tr">KADIR ORUCU <kadir@2a.com.tr>
    Konu:  Re: ford focius motor ikaz lambasi
    bu arada size gonderdigim mailin tarih vb bilgileri simdi buldum detayini.bende supheye dustum acaba gondermismiydim diye.:

Hakkimizdaki iyi dusunceler hakkinda tesekkur ederiz.
    Her zaman problemlerin cozumunde arkanizda olacagiz. Sizde bilgisayar isiyle ugrasiyorsunuz. Bizlerinde sirkette en cok basini agritan ve zamanimizi calan konu sizin ugrastiginiz konu. Para verip urun veya hizmet aliyorsunuz, problem cikinca muhatap dahi bulamiyorsunuz. Satan baska , servis baska. Toptan sorun.
    O nedenle vakit buldukca problemlerle bizzat ilgilenmek artik bir hastalik haline geldi.
    Beni rahatsiz eden husus, bana ulasamama sorununu DH e yazmanizdi. Diger insanlari ilgilendirmeyen bir konuydu. Aracinizda yasadiginiz sorunlari yazsaydiniz hic bir lafim yoktu.
    Ancak, sorunlu bir musteri olarak ilgililere ulasamamak gibi bir sorun yasaniyor havasi yaratilinca (Yukarida dedigim gibi zaten bu konuda takintimiz var) sahsen uzuldum.
    DH forumdaki yanlis anlamalara yol acacak ifadeleri mumkunse degistirmenizi sizden rica ediyorum.
    iyi gunler.

Kadir bey geregini yaparim merak etmeyin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler